BLOG EKSPERCKI - sposób na budowanie wizerunku firmy jako specjalisty

MAMY DLA CIEBIE PROPOZYCJĘ NIE DO ODRZUCENIA!

Polish Business Club w celach promocji firm członkowskich i ambasadorów klubu przygotowuje dla Ciebie skuteczne narzędzie do kreowania wizerunku Twojej firmy i budowania świadomości marki.

Blog ekspercki to strona internetowa, na której prezentowane są specjalistyczne porady w danej dziedzinie. Podstawą działania bloga jest wychodzenie naprzeciw potrzebom konsumentów, którzy w dobie zalewu przeróżnych ofert i produktów szukają prawdziwych pereł – znawców, ekspertów potrafiących doradzić. Z punktu widzenia Klienta, blog ekspercki jest więc kopalnią wiedzy na dany temat oraz internetową formą doradztwa, a z punktu widzenia właścicieli firm, prowadzenie bloga eksperckiego może być świetną promocją. Zatem jeśli prowadzisz firmę w konkretnej branży, to wykreuj się na specjalistę w dziedzinie, która jest Ci bliska.

Dlaczego warto?
Blog działa bezpośrednio na zbliżenie relacji między klientem a firmą, co w efekcie przyczynia się do budowy zaufania, które stanowi żródło wymiernych zysków Twojej firmy. Blogowanie to obecnie zasadniczy element w strategii zdobywania czytelników i Klientów. Wzmocnienie swojego wizerunku jako specjalisty, fachowego doradcy oraz firmy otwartej na problemy konsumentów niewątpliwie przyciągnie do Ciebie nowych Klientów, a obecnych umocni w przekonaniu, że powierzają swoje sprawy we właściwe ręce.

Jak to zrobić?
Jako Polish Business Club udostępnimy Ci platformę na naszej stronie internetowej, aby wypromować Ciebie i Twoją firmę jako specjalistę w branży. To, co musisz zrobić to przede wszystkim wykazać się kreatywnością – zamieszczać na niej własne pomysły, wnioski i podsumowania, które zostaną podpisane oczywiście Twoim autorstwem. Można również zbierać informacje z innych źródeł (które z pewnością będą przydatne dla czytelników), jednak każdy z nich warto opatrzyć własnym komentarzem. Ideą spajającą wszystkie działania podejmowane na blogu powinna być chęć udzielenia adekwatnej odpowiedzi na problemy poruszane przez czytelników.

Brzmi ciekawie? Pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

 

Ostatnio zmienianyniedziela, 27 kwiecień 2014 05:45
Sławomir Stańczuk

Prezes Zarządu Polish Business Club

Strona: www.facebook.com/stanczuks Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie