Polish Business Club na szkoleniu z Jackiem Rozenkiem!

Wczoraj mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w znakomitym szkoleniu organizowanym przez Akademię Soft Skills dla Prawników.

Tematyka spotkania zgromadziła wielu młodych ludzi, głównie studentów, którzy potrzebują wiedzy od znakomitych mentorów na etapie wkraczania w świat szeroko pojętego businessu.

Jacek Rozenek okazał się świetnym prelegentem! Panel poświęcony autoprezentacji i sile wizerunku w sprzedaży dał wszystkim wiele inspiracji i wskazówek na przyszłość. Jak sam stwierdził należy odchodzić od starych modeli sprzedażowych. Polska jest bardzo nieufnym krajem, więc w sposób naturalny na bazie braku zaufania przyjeliśmy model "serwisowania" wszystkiego. Nie badamy potrzeb naszych Klientów i nie pytamy o ich wartości. Często dobrze postawione pytanie przy budowaniu zaufania u Klienta jest kluczowym przy wielu transakcjach.

Według Jacka autoprezentacja to nie wygląd! To nie sukienka, czy dobrze dobrany krawat. Autoprezentacja to nasz sposób bycia! To jak rozmawiamy, jak słuchamy, jak siedzimy, czy się spóźniamy, czy się uśmiechamy składa się na całokształt autoprezentacji.

Akademia Soft Skills ma w planach kolejne bardzo inspirujące i ciekawe szkolenia. Młodzi ludzie powinni odwiedzać takie miejsca, bo to źródło bezcennej wiedzy, której nie wyniosą ze szkół. Mentor dla młodego człowieka to przepis na sukces!

Ostatnio zmienianywtorek, 27 maj 2014 15:51
Sławomir Stańczuk

Prezes Zarządu Polish Business Club

Strona: www.facebook.com/stanczuks Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie