Jak Cię widzą...

Nasz wizerunek to bardzo ważna część firmy. Stanowi wizytówkę naszej firmy. Więc dlaczego nadal na facebooku mamy zdjęcie sprzed 2 lat, dlaczego na stronie firmowej brak zdjęcia naszej osoby? Nasi potencjalni klienci, współpracownicy chcą wiedzieć z kim będą mieć do czynienia.

Większość osób zainteresowanych naszą firmą, usługą z pewnością sięgnie do zasobów wujka google żeby móc, chociaż pobieżnie zapoznać się z osobą, z którą przyjdzie im się spotkać. Zastanówcie się co taki potencjalny klient zobaczy, co znajdzie w sieci o Was. Pomyślcie też co chcielibyście, żeby zobaczył. I jeśli będziecie mieć już wizję tego jak chcecie być postrzegani zachęcam do kontaktu z profesjonalistą.

Profesjonalna sesja biznesowa to nie tylko świetna wizytówka dla Was, to też wręcz obowiązek kiedy w grę wchodzi Wasza firma. Żeby być pozytywnie i profesjonalnie odebranym przez naszych potencjalnych klientów warto zainwestować w sesję fotograficzną, która da nam nie tylko zdjęcia na facebooka, na stronę, na portale biznesowe. Da nam także przychylne spojrzenie firm współpracujących z nami.

Profesjonalna sesja biznesowa może odbyć się w kilku miejscach. Dobrze by było, żeby miejsca te lub miejsce były związane z Waszą działalnością. To jak zaprezentujecie swoją firmę zależy od Was ale też od tego w jakiej branży działacie. Inaczej będzie wygląda taka sesja dla kancelarii prawniczej a inaczej dla kwiaciarni. Różni są odbiory więc i my musimy odpowiednio dostosować miejsce i nasze ubranie do nich.

Najważniejsze w profesjonalnej sesji biznesowej jest jednak to, żeby nasz klient czy kontrahent mógł wyrobić sobie dobre wrażenie o nas i naszej firmie. A chyba nam wszystkim na tym zależy.

Ostatnio zmienianyczwartek, 27 listopad 2014 12:30
Kamila Grabowska

Polecam się jako profesjonalna i doświadczona fotografka, więcej informacji na mojej stronie www.kamilagrabowska.pl 

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie