Polish Business Club na Wielkanoc

Święta Wielkanocne kojarzą nam się zazwyczaj z wiosną, kolorowymi pisankami, mazurkami. Są to jedne z najbardziej przyjemnych chwil w roku, kiedy mamy chwilę odetchnąć od codzienności i zatrzymać się na chwilę, by spędzić czas z najbliższymi, żeby uśmiechnąć się ciepło do drugiej osoby, żeby spojrzeć na kwitnące jabłonie bez pośpiechu. 

To czas, który pozwala na nowo wzbogacić swoją wyobraźnię, zaplanować kolejne etapy życia. Rodzinne święta pozwalają skierować myśli na rzeczy ważne - to czas na refleksję nad życiem każdego z nas - to czas, żeby odnaleźć w sobie siłę na dążenie do realizacji swoich celów i marzeń.

W tym niezwykłym czasie pragniemy życzyć Państwu, aby Święta Wielkanocne obudziły we wszystkich z Państwa uśpione marzenia, a czas spędzony w gronie najbliższych obfitował w wiarę, miłość i nadzieję.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie