Polish Business Club uczestnikiem Poland Luxembourg Business and Financial Forum!

Nasz klub otrzymał zaproszenie na prestiżowe polsko luksemburskie forum biznesowe organizowane w dniach 6-9 maja 2014r. w Warszawie przez The Luxembourg Chamber of Commerce, Ambasadę Luksemburga w Warszawie oraz Przedstawicielstwo Ekonomiczne i Handlowe Regionu Walonii.

W kwestii współpracy gospodarczej trudno jest mówić o wielkiej wymianie handlowej pomiędzy naszymi krajami. Luksemburg zajmuje miejsce w piątej dziesiątce na liście naszych handlowych partnerów, jednak proporcjonalnie rośnie znaczenie współpracy gospodarczej pomiędzy Polską a Luksemburgiem. Luksemburg, z najwyższym PKB na mieszkańca na świecie (75 tys. €) i niskim bezrobociem (4,6 %) oraz korzystnymi podatkami, przyciąga do siebie coraz więcej firm mających tu swoje siedziby, czy filie. Luksemburg to jedno z najatrakcyjniejszych miejsc dla zagranicznych inwestorów. To miejsce kusi nie tylko preferencyjnym systemem podatkowym, ale także pomocą publiczną skierowaną głównie do małych i średnich przedsiębiorstw.

Pod przewodnictwem Wielkiego Księcia Luksemburga Henri de Luxembourg do Polski przyjedzie około 40 firm o różnym profilu działalności. Wydarzenie to, będzie niepowtarzalną okazją do nawiązania biznesowych kontaktów z luksemburskimi inwestorami.

W celu zapewnienia jak największych korzyści z uczestnictwa, misja została podzielona na spotkania indywidualne, które odbędą się 7 maja, oraz seminaria, zaplanowane na 8 maja. Seminaria podzielone są na 3 bloki tematyczne: bankowość i finanse, logistyka+ space technologies oraz clean technologies. 

Istnieje jeszcze możliwość zorganizowania indywidualnych spotkań z przedstawicielami firm z Luksemburga. Spotkania mogą odbyć się w Regent Warsaw Hotel, jak również w siedzibie Państwa firm na terenie Warszawy. Zainteresowane osoby proszę o bezpośredni kontakt z p. Iwoną Ciołek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz:

Zaproszenie

Informacja o konferencji

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie