Będzie ciekawie! - zapowiedź najbliższych planów i zmian w Polish Business Club

Po wakacjach czeka nas wiele nowości! - zapowiada Prezes Zarządu Sławomir Stańczuk. Polish Business Club już od września wprowadzi w życie wiele zmian związanych ze strukturą, organizacją i zasięgiem działalności klubu.

Jakie zmiany w strukturze? - na pewno będzie ona uproszczona. Dotychczas nasz klub dzielił się na Kluby regionalne, których nazwy pochodne były od czterech stron świata. - tłumaczy Stańczuk. Teraz nazwa będzie ujednolicona, aby Polish Business Club był rozpoznawalny jako jedna marka. Z perspektywy ostatniego roku podział klubu na cztery części wprowadzał niepotrzebny chaos związany z przypisaniem danego oddziału do ogólnego Polish Business Club. Od początku września 2014 już każdy, kto będzie członkiem będzie należał do klubu biznesowego Polish Business Club.

Prezes Zarządu przez ostatnie pół roku, każdą wolną chwilę poświęcał na spisanie swoich doświadczeń biznesowo-networkingowych i tak pod czujnym okiem Doroty Brzozowiec z firmy Make Business została przygotowana profesjonalna dokumentacja operacyjna pierwszej w Polsce franczyzy klubu biznesowego Polish Business Club! Jeszcze tym roku planowane są otwarcia przynajmniej trzech oddziałóe lokalnych PLBC w miastach powiatowych. Kluby Polish Business Club mogą powstawać wszędzie tam, gdzie są przedsiębiorcy, którzy chcą i potrafią ze sobą współpracować. Jeśli znasz osobę, która prowadzi od kilku lat firmę, posiada autorytet wśród lokalnej społeczności i chciałaby podjąć się zainicjowania współpracy między przedsiębiorcami z regionu to warto, aby się ze mną skontaktowała. - zaprasza Sławomir Stańczuk.

Jakie jeszcze zmiany czekają Członków? To dobre pytanie. Przez okres wakacyjny dużo myślałem nad wprowadzeniem większej ilości spotkań wewnętrznych Klubu i postanowiłem, że średnio co trzy tygodnie będziemy organizować klubowe kolacje. - informuje Prezes Polish Business Club. Inauguracyjne spotkanie zamknięte już się odbyło. Członkowie i Ambasadorzy klubu spotkali się w ogrodzie Kafe Zielony Niedżwiedź i “przy okazji” przekazali sobie rekomendacje o wartości ponad 50 tys. złotych. To był bardzo przyjemny wieczór zarówno dla naszych gości jak i dla nas, bo każde sukcesy biznesowe Członków klubu utwierdzają nas w przekonaniu, że ta idea ma sens i Polish Business Club to nie tylko gwarancja świetnej atmosfery, bezpieczeństwa i wsparcia, ale również świetna płaszczyzna do robienia interesów - nawet przy grill’u. - dodaje z uśmiechem Stańczuk.

Przed nami wiele ciekawych momentów. We wrześniu na spotkanie otwarte Polish Business Club, czyli tradycyjny już BusinessLunch w Kafe Zielony Niedźwiedź zaprosiliśmy eksperta z dziedziny HR i założyciela Akademii Rekrutacji Tomasza Rudnika. To specjalista i najlepsza osoba, która mogłaby wygłosić prelekcję na temat sposobu znalezienia i zatrudnienia wartościowych pracowników. Tomek pracował przez wiele lat z największymi firmami zarówno w Polsce jak i w Emiratach Arabskich. Bardzo cieszy mnie fakt, że przyjął moje zaproszenie i zechce podzielić się z gośćmi spotkania swoją wiedzą. Więcej informacji na stronie wydarzenia www.warsaw.plbclub.pl - informuje Pan Prezes.

Co jeszcze? Powiem krótko - Będzie się działo! - śmieje się Stańczuk. Jeszcze w tym roku swoją premierę będzie miała Polish Business Academy! W dobie globalizacji i swobodnego dostępu do dowolnego produktu najważniejszym ogniwem sprzedaży stał się Klient i zbudowana z nim relacja. Umiejętne porozumiewanie się z Klientem i poznanie jego potrzeb jest kluczowe dla całego procesu nowoczesnej sprzedaży. Bez tego nie można przejść do etapu prezentacji oferty. - dodaje.
Uczestnicy Polish Business Academy otrzymają wiedzę, którą będą mogli zastosować w praktyce chociażby na spotkaniach z Klientem, konferencjach, szkoleniach, spotkaniach networkingowych czy zjazdach tematycznych. Projekt ma pokazać w praktyczny sposób jak się odnaleźć w każdej tego typu sytuacji i co zrobić z nowo pozyskanymi kontaktami, aby sprzedaż mogła zakończyć się sukcesem.

Natomiast już 23 pażdziernika Polish Business Club przy współpracy z Businessman Institute organizuje trzecią edycję Ogólnopolskiej Konferencji Polish Business Meeting - Biznes Ludzie Pieniądze.
Ta Konferencja ma pokazać Przedsiębiorcom, że kluczem do budowania drogi do sukcesu jest przede wszystkim współpraca! Będzie ciekawie! Zaprosiłem ekspertów z wielu dziedzin, którzy podczas swoich wystąpień podzielą się praktyczną wiedzą, aby każdy z uczestników Konferencji mógł od razu zastosować te cenne rady we własnej firmie i czerpać z nich zyski. - zaznacza Prezes PLBC. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Jacek Walkiewicz - niezwykły mówca i trener, który swoim panelem ma podnieść zgromadzonych gości na duchu i pomóc im uwierzyć we własne możliwości, aby nabrali energii do dalszego działania na rzecz realizacji wyznaczonych dla siebie celów. Przygotowałem również wiele atrakcji dla uczestników spotkania. Między innymi wieczorny bankiet z muzyką na żywo i włoskim Life Cooking. Nie zabraknie też humoru, bo całe spotkanie poprowadzi Adam Mrozowicz “Mrówa” z kabaretu DNO. - po więcej szczegółowych informacji zapraszamy na stronę wydarzenia www.meeting.polishbusinessclub.pl

Listopad będzie okresem poświęconym na wspieranie działań związanych z promocją Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Chcemy tym samym przyłączyć się do promowania na szeroką skalę postaw przedsiębiorczych wśród społeczeństwa i zorganizować ciekawe wydarzenie z gościem specjalnym, którego imienia na razie nie zdradzę. Na własnym przykładzie opowie on jak robić w życiu to, co się kocha, jak pracować z pasją tak, żeby pieniądze same wpadały do naszej kieszeni.

Z nowym rokiem pojawią się nowe możliwości związane z pozyskiwaniem środków finansowych z Unii Europejskiej, dlatego grudzień jest idealnym miesiącem na poruszenie tematu związanego z pozyskiwaniem funduszy i różnego rodzaju dotacji z UE. Zapraszam do śledzenia naszej strony internetowej, do zapisania się do naszego newslettera i odwiedzania naszego fun-page’a na Facebooku. Będziecie na pewno na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi samego Klubu jak i z planowanymi wydarzeniami.

Celem na rok 2015 jest propagowanie idei współpracy w ramach klubów Polish Business Club w całej Polsce oraz koordynowanie pozyskiwania funduszy unijnych przez firmy członkowskie, aby mogły skupić się na tym, co lubią robić zawodowo, a nie na dokumentowaniu każdego kroku do wymaganych raportów kontrolnych.

Przyszły rok będzie też próbą organizacji w Polsce pierwszego kongresu klubów Polish Business Club z całego świata! - zapowiada Stańczuk. Już teraz w różnych miejscach na świecie funkcjonuje dwanaście niezależnych klubów założonych przez Polonię. Moim marzeniem jest współpraca naszych rodaków w ramach międzynarodowej federacji działającej na rzecz firm członkowskich i polskich przedsiębiorców. - dodaje.

Mnóstwo wyzwań, wiele zmian, ale zmiany na lepsze czekają wszystkich przedsiębiorców, którzy zechcą wstąpić do klubu. To wszystko uda się jeśli z każdym miesiącem idea współpracy w ramach Polish Business Club będzie docierała do kolejnych miejsc w Polsce i na świecie za sprawą jego Członków i Sympatyków.

“Współpraca fundamentem sukcesu!”
Zapraszam do Polish Business Club  - Sławomir Stańczuk

 

 

Agnieszka Krysa

Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie