Kultura i biznes

Szukasz pracy? My szukamy dobrego handlowca

Szukasz pracy? My szukamy dobrego handlowca!

POLISH BUSINESS CLUB
szuka osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Polish Business Club to polska organizacja powołana do życia w 2013 roku po to, aby łączyć ludzi poprzez biznes i w biznesie. Uważamy, że współpraca jest fundamentem sukcesu! Wierzymy, że dzięki niej jesteśmy w stanie zmierzyć się z każdym problemem, dlatego celem Polish Business Club jest budowanie przestrzeni do łatwiejszego prowadzenia biznesu w Polsce! Jesteśmy członkiem Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza, oraz Konfederacji Lewiatan.
Cenimy otwartość, zaangażowanie, umiejętność budowania relacji i nastawienie na realizację wyznaczonych celów. Szukamy ludzi, którzy nie szukają pracy samej w sobie, a możliwości do zarabiania konkretnych pieniędzy.

OPIS STANOWISKA:

  • Pozyskiwanie Klientów na produkty oferowane przez Polish Business Club
  • Profesjonalne doradztwo Klientom,
  • Samodzielna realizacja założonych celów sprzedażowych,
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami,
  • Nawiązywanie relacji biznesowych z Klientami i Ambasadorami,
  • Uczestnictwo w szkoleniach produktowo-sprzedażowych w Polsce,
  • Budowa pozytywnego wizerunku marki firmy na lokalnym rynku przedsiębiorstw

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Zaangażowanie,
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Wysoka motywacja ukierunkowana na realizacje zadań i osiąganie założonych celów,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Rozwinięte umiejętności planowania i zarządzania czasem,
  • Niekaralność,

OFERUJEMY:

  • Rozliczenie prowizyjne,
  • Szeroką ofertę produktów,
  • Uczestnictwo we wspólnych ogólnopolskich akcjach marketingowych,
  • Pomoc przy opracowaniu biznes plan’u oraz koncepcji marketingowej,
  • Wsparcie merytoryczne, marketingowe, sprawdzony know-how, dostęp do oferty najlepszych firm w Polsce,
  • Cykl szkoleń sprzedażowych, biznesowych i marketingowych dla wszystkich kandydatów,
  • Opieka specjalisty podczas okresu próbnego,
  • Zintegrowany system wsparcia sprzedaży poprzez system CRM oraz Internet,