Polish Business Club wspiera projekt ŚTP "Twarze przedsiębiorczości"!

W związku z przygotowaniami do Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, postanowiliśmy poprzeć kampanię społeczną na rzecz przedsiębiorczości. W ramach naszej współpracy z Fundacją Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, chcielibyśmy zaprosić do udziału i zaproszenia znajomych, lokalnych przedsiębiorów, którzy mogliby wziąć udział w kampanii "Twarze przedsiębiorczości".

Celem kampanii ma być uświadomienie Polakom, że wbrew powszechnemu twierdzeniu przedsiębiorcy to nie tylko prezesi wielkich korporacji. To także właściciele małych i średnich przedsiębiorstw - twórcy miejsc pracy, animatorzy lokalnych społeczności, darczyńcy itp.

Chcemy też samym przedsiębiorcom uświadomić, że mają z czego być dumni. Pomysł na kampanię jest prosty, chcemy namówić uczestników kampanii, żeby na przygotowanym przez nas szablonie napisali w jednym zdaniu coś pozytywnego o swojej działalności: co dobrego robią lub robili lub dlaczego są dumni z tego, co robią.  - organizatorzy o projekcie.

My już to zrobiliśmy! Czas na Ciebie! Jak wiadomo Prezes Zarządu Polish Business Club ma wiele przedsiębiorczych twarzy, ale również dołączył do kampanii, bo chce promować dobre postawy i akcje promujące przedsiębiorczość właśnie. To dobry kierunek - jak mówi - Trzeba wspierać inicjatywy związane z szerzeniem idei przedsiębiorczości w Polsce, bo ten sektor niestety kuleje przez brak wiedzy i potrzebnej wszystkim odwagi do prowadzenia własnej działalności. Polska edukacja produkuje ludzi do pracy w korporacjach, a żeby rynek mógł się rozwijać - my musimy działać, my przedsiębiorcy! - dodaje Sławomir Stańczuk

Żeby wziąć udział w kampanii trzeba:

  1. Wydrukować kartkę z załącznika
  2. Wpisać na niej jedno zdanie, w którym przedsiębiorca pisze co dobrego zrobił dla gospodarki / dla innych / dla siebie jako przedsiębiorca. Np. "tworzę miejsca pracy dla 10 osób", "legalnie płacę podatki od 10 lat", "rozwinęłam swoją firmę od zera do międzynarodowej korporacji", "jestem dumna z tego, że moja firma pomaga rozwijać się innym firmom" itp.
  3. Zrobić sobie zdjęcie z kartką.

Będziemy wdzięczni za pomoc i przesłanie zdjęć swoich i znajomych przedsiębiorców, które będą publikowane na stronie www.twarzeprzedsiebiorczosci.pl która zostanie stworzona w późniejszym czasie.

W załaczniku znajdziecie instrukcję i ramkę - do dzieła!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie