Do 30 czerwca zgłoś firmę do konkursu Ekomersy 2014

30 czerwca mija termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu Ekomersy 2014. Podczas Gali towarzyszącej VII Targom eHandlu wyróżnienia zostaną przyznane już po raz 3-ci firmom, które oferują najlepsze rozwiązania wspierające rozwój handlu w internecie.

Wagę konkursu potwierdza lista ubiegłorocznych zwycięzców:

  1. Najlepszy produkt/usługa wspierająca logistykę e-sklepu - InPost
  2. Najlepsze rozwiązanie płatnicze - PayU
  3. Najlepszy produkt/usługa wspomagająca sprzedaż w internecie - Click Apps
  4. Najlepszy produkt/usługa wspierająca relacje z klientami - GetResponse
  5. Najlepsza akcja promocyjna dla e-sklepu - Answear.com
  6. Najlepsza platforma sklepowa - Shoper
  7. Innowacja Roku - Shoplo
  8. Najlepszy produkt/usługa wspierająca ekspansję międzynarodową e-sklepów - Trusted Shops
  9. Człowiek roku - Tomasz Karwatka

Tegoroczne wyróżnienia przyznane zostaną najlepszym firmom w dziewięciu kategoriach podczas specjalnej Gali w trakcie VII Targów eHandlu na Stadionie Narodowym (21.10.2014).
 
Udział w konkursie to dobra okazja na promocję swojego biznesu także dla firm, które dopiero zdobywają swoją pozycję rynkową. Konkurs składa się z kilku etapów, w skład których wchodzą nadsyłanie i weryfikacja zgłoszeń, głosowanie internautów, głosowanie Jury oraz Gala wręczenia Ekomersów 2014. Dzięki temu szansę na zwycięstwo mają nie tylko duże firmy, za którymi stoją już rzesze fanów i klientów, ale także niszowe rozwiązania, które dopiero pojawiły się na rynku.

Zgłaszające się firmy przedstawiają dokonania z ostatniego roku prezentując swoje rozwiązania i ich realizację (case study), opis wprowadzonych innowacji oraz dane statystyczne.

Konkurs jest tak naprawdę świetną panoramą rynku e-commerce i co roku pozwala na łatwe zapoznanie się z najlepszymi rozwiązaniami, które oferowane są na rynku. Nagrody przyznawane są podczas specjalnej Gali w trakcie Targów eHandlu co sprawia, że wyróżniona firma bardzo szybko zauważana jest przed środowisko branżowe, a także media. Daje to niepowtarzalną okazję na promocję swojego rozwiązania i dotarcie z nim do jak najszerszego grona odbiorców.
Adam Zygadlewicz, Prezes Fundacji Polak 2.0 - organizatora konkursu

Timeline ekomersy

Ekomersy to także siła społeczności. W kolejnym etapie konkursu odbywa się głosowanie internautów, gdzie praktycznie każdy może wskazać najlepsze rozwiązanie w danej kategorii.
W ten sposób wyłaniana jest najlepsza piątka firm, które poddane zostaną głosowaniu jury. W poprzedniej edycji konkursu swoje głosy oddało blisko 10.000 osób, co jest bardzo dobrym wynikiem zważywszy na wysoką specjalizację branży.

W finałowej fazie konkursu głosy w każdej kategorii oddają jurorzy oraz absolwenci programu Profesjonalista w eHandlu (ehandel.edu.pl). W skład Rady Jurorów wchodzą przedstawiciele największych sklepów internetowych m.in. Marek Muszak (Komputronik.pl), Jarosław Banacki (Cyfrowe.pl), Wojciech Tomaszewski (Answear.com), Filip Biesek (Oponeo.pl), przedstawiciele mediów branżowych m.in. Maciej Sękowski (Marketer+), Artur Kurasiński (AK74), Krzysztof Gontarek (Dziennik Internautów) oraz przedstawiciele organizacji branżowych m.in. Włodzimierz Schmidt (IAB Polska) oraz Grzegorz Wójcik (e-Commerce Polska). To oni, dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, mają ostateczny wpływ na to do kogo trafi statuetka w tym roku.

Jeśli chcesz pokazać swój biznes w całym e-commerce’owym środowisku, to zgłoś swoją firmę do konkursu. Możliwe, że to właśnie Twój produkt spotka się z największym entuzjazmem branży.
Zgłoś swoją firmę tutaj - http://www.ekomersy.pl

Uwaga: Zgłoszenia nadsyłać można tylko do 30.06!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie