I edycja Targów szkoleniowo-doradczych w Warszawie! PLBC patronem medialnym!

„Działania i instrumenty wspierające przedsiębiorczość” - pod tym hasłem 21.11.14r. w Warszawie odbędzie się I edycja Targów szkoleniowo-doradczych, których celem jest zaprezentowanie osobom zarządzającym w przedsiębiorstwach cennych wskazówek i rozwiązań, mających wpływ na sprawne funkcjonowanie biznesu wraz z przedstawieniem oferty firm biorących udział w spotkaniu.

Ponadto zostaną udzielone informacje o założeniach Nowej Perspektywy Finansowej 2014-2020.

Wydarzenie kierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób, które planują rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Podczas Targów odbędą się prelekcje w dwóch blokach tematycznych, które poprowadzą m.in. PARP, CPI EFS, Fundacja wspierania przedsiębiorczości Twoja Inicjatywa!, Alior Instytut Biznesu, Asap24, czy Pracuj.pl. Ponadto, swoje prezentacje przedstawią firmy, które profesjonalnie zajmują się wspieraniem i pomocą działań biznesowych na różnych polach, będą to m.in. firmy szkoleniowe, rekrutacyjne, IT, doradztwa prawnego i podatkowego, usług outsourcingowych dla HR, marketingu, sprzedaży i inne.

Podczas wydarzenia zostaną poruszone tematy nowych możliwości biznesowych, planowanych zmian, obszarów koncentracji funduszy oraz celów programów operacyjnych. Podpowiemy przedsiębiorcom, jak realizować cele biznesowe oraz jak polskie firmy mogą skorzystać z funduszy unijnych. Nie zabraknie także informacji o kształtowaniu przedsiębiorczości jako jednej z istotnych kompetencji na etapie wchodzenia na rynek pracy oraz planowania przyszłej kariery zawodowej.

Więcej szczegółów wydarzenia na stronie internetowej http://www.mcs.edu.pl/najblizsze-wydarzenia.html
Uczestnictwo w Targach jest BEZPŁATNE.

Aby móc wziąć udział w wydarzeniu, konieczna jest REJESTRACJA, poprzez kontakt z:
Barbara Jakuc Sylwia Zabost
Dyrektor Działu Organizacji Eventów Specjalista ds. Organizacji Eventów
Tel. 533 304 386 Tel. 22/839 55 99 wew. 215
Mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

 ZAPRASZAMY!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie