Przedsiębiorcą być! Olsztyn 23.04.2015

Warsztaty przedsiębiorcą być! - w Olsztynie! Fundacja Twoja Inicjatywa! zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatne warsztaty z cyklu Przedsiębiorcą być!, które odbędą się 23 kwietnia w Olsztynie. 

Fundacja Twoja Inicjatywa! zajmuje się wspieraniem rozwoju polskiej przedsiębiorczości. Celem tej pozarządowej organizacji jest aktywizacja osób zainteresowanych własną działalnością gospodarczą, a także coraz bardziej popularną franczyzą. Jednym z projektów Fundacji są bezpłatne warsztaty prowadzone pod hasłem Przedsiębiorcą być! Spotkania te kierowane są zarówno do osób, które dopiero planują powołać do życia swój biznes, jak i do tych, którzy właśnie założyli firmę i szukają możliwości rozwoju swojego biznesu, pragną się doszkalać i nawiązywać nowe relacje biznesowe.

Szczegóły: http://twoja-inicjatywa.pl/konferencja/olsztyn-przedsiebiorca-byc-bezplatne-warsztaty-dla-przedsiebiorczych/ 

Kwietniowa edycja spotkania odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Olsztyna. Celem szkolenia jest zdobycie, pogłębienie i utrwalenie wiedzyoraz praktycznych umiejętności z zakresu:
• obowiązków administracyjnych przedsiębiorców;
• rozliczania kosztów i przychodów;
• podstawowych przepisów dotyczących przedsiębiorców, z zakresu prawa pracy, prawa ubezpieczeniowego, lub prawa podatkowego.

Z myślą o kreowaniu przedsiębiorczych postaw wśród mieszkańców Olsztyna, podczas warsztatów omówione zostaną też takie zagadnienia jak: podstawowe zasady księgowości oraz ulgi dla przedsiębiorców. Uczestnicy dowiedzą się również o alternatywie dla własnego biznesu, jakim jest franczyza. Przekonają się też, jak planować finanse w firmie, czyli jak zapewnić sobie płynność finansową.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Dodatkowe informacje i rejestracja dostępne na stronie: www.twoja-inicjatywa.pl 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie