Spotkanie listopadowe - Jak online dotrzeć bezpośrednio do klienta?

Wydarzenie listopadowe także będzie poświęcone rozwojowi biznesu Wydarzenie listopadowe także będzie poświęcone rozwojowi biznesu

Kolejne wydarzenie Polish Business Club przed nami. Tym razem, we współpracy z firmą Marketplanet, przedstawione zostaną narzędzia, dzięki którym można w łatwy sposób powiększyć grono klientów. Spotkanie odbędzie się 25. listopada w warszawskim Businessman Institute. 

Uczestnicy spotkania dowiedzą się m.in. jak wykorzystać możliwości portali online dla firm do badania rynku i dotarciu do klienta? Jakie są trendy w zakupach polskich firm online? Jak atrakcyjnie zaprezentować swoją ofertę online przed potencjalnymi klientami? Jak poszerzyć możliwości swojego systemu CRM i efektywniej zarządzać sprzedażą?

banner3

Polish Business Club co miesiąc organizuje wydarzenia, które mają na celu promowanie przedsiębiorczości i nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. Najbliższe spotkanie odbędzie się  25. listopada w Businessman Institute (Trakt Lubelski 40A). Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.

Prelegentami będą:

b pomianowski 150x1501Bartłomiej Pomianowski, Project Manager w firmie Marketplanet odpowiedzialny za rozwój biznesowy portalu OnePlace oraz współpracę z działami zakupów w celu optymalizacji ich procesów oraz łańcucha dostaw. Zdobył doświadczenie zarówno w projektach wdrożeniowych m.in. dla Poczty Polskiej, GPP, Tauron Polska Energia, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, banku Santander jak i  w projektach doradczych i szkoleniowych.

 

 

 

K.KrubaKarolina Kruba, Marketing Manager w firmie Marketplanet. Odpowiada za realizację strategii marketingowej w firmie. Zaangażowana w projekty promocji odpowiedzialnych zakupów w firmach. Realizuje projekty badawcze w obszarze wykorzystania rozwiązań informatycznych przez firmy w obszarze łańcucha dostaw.  

 

 

 

 

Specjaliści opowiedzą w swoim wystąpieniu o:

trendach na rynku zakupów internetowych w obszarze B2B,

prezentacji nowych możliwości dotarcia do klienta przy wykorzystaniu kanału online na przykładzie Marketplanet OnePlace,

sprawdzonych metodach na promowanie firmy i portfolio online,współpracy z działem zakupów - jak nie bać się przetargów największych firm w Polsce.

Agenda spotkania:

13:45 – Rejestracja na wydarzenie

14:00 – Rozpoczęcie wydarzenia

Przedstawienie idei, celów i kierunków rozwoju Polish Business Club

14:30 – Przedstawienie  uczestników spotkania (jedna minuta – jedna osoba)

15:00 – Krótka przerwa networkingowa

15:15 – Karolina Kruba i Bartłomiej Pomianowski - Jak online dotrzeć bezpośrednio do klienta?

16:15 – BusinessLunch & networking

17:00 – Zakończenie spotkania – rozmowy kuluarowe

Każdy uczestnik spotkania będzie miał możliwość prezentacji swojej firmy przed pozostałymi obecnymi, prowadzenia networkingu i wysłuchania prelekcji. Rejestracja uczestników jest możliwa pod tym adresem: Link. Opłata za uczestnictwo (uwzględniająca dwudaniowy posiłek) to 70 zł brutto (przy rejestracji do 17.11), 80 zł brutto (przy rejestracji do 24.11) lub 100 zł brutto (opłata na miejscu, w dniu wydarzenia). Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, nie tylko dla członków PLBC.

Zapraszamy do rejestracji i przybycia! 

 

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie