Marek Stączek

Marek StaczekGhost writer, mówca, autor książek z zakresu psychologii w biznesie. Jego główną specjalnością jest przygotowywanie osób do wystąpień, prowadzenie projektów rozwoju innowacyjnego myślenia. Zajmuje się szkoleniem grup z zakresu innowacyji, storytellingu, wystąpień publicznych. Spod jego pióra wyszły takie pozycje jak: „Kreatywność. Jak ją rozwijać w sobie i w organizacji?” „Storytelling. Sztuka opowiadania przekonujących i ciekawych historii dla lidera, trenera, sprzedawcy.”, „Prezentacja publiczna. Mów komunikatywnie, oryginalnie, przekonująco”, czy „Krasnale. Rzecz o kreatywności i zmianie”.

Joanna Sajko - Stańczyk

joanna sajkoPsycholog, certyfikowany coach ogólnoświatowej organizacji coachingowej – International Coaching Federation, posiada akredytację ACC International Coaching Federation, trener, ekspert komunikacji międzypłciowej, doradca kariery, wykładowca akademicki. Osobiście przeszkolona przez Johna Gray’a („Mężczyźni są z Marsa, kobiety są z Wenus”) w jego Instytucie w Las Vegas z zakresu executive, business i life coachingu. Jako jedyny psycholog w Polsce posiada certyfikat uprawniający ją do pracy jego metodami. W zakresie różnic płciowych w kontekście naukowym współpracuje z dr Anne Moir („Płeć mózgu”). Autorka cyklu spektakli edukacyjnych „Mężczyźni są z Marsa, kobiety są z Wenus” - pierwszej w Polsce dydaktycznej i zarazem humorystycznej adaptacji bestsellera Johna Gray’a. Przeszkoliła w tym zakresie ponad 3500 osób z całej Polski. Certyfikowany Trener Neurolingwistycznego Programowania z zakresu rozwoju osobistego oraz zaawansowanej komunikacji.

Właścicielka firmy Saycoach. www.saycoach.pl

Pełne informacje o prelegentce

Sławomir Stańczuk

Slawomir StanczukPrezes Zarządu Polish Business Club. Przez 6 lat prowadzenia swojej pierwszej firmy odpowiadał za wizerunek ponad 50 firm i organizacji w Internecie. Uczestnik wielu szkoleń sprzedażowo-marketingowych, organizowanych między innymi przez Brian Tracy International Sp. z o.o. i Google Polska. Od 2012 roku tworzy z sukcesem organizację biznesową Polish Business Club opartą o relacje, zaufanie, współpracę i rekomendacje, której podstawą jest reputacja współpracujących firm.

Jest członkiem Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza i Konfederacji Lewiatan. Wspiera wszystkie inicjatywy promujące postawy przedsiębiorczości w Warszawie. Jego pasją jest realizacja projektów, które w dużej mierze wypełniają jego życie. Prywatnie jest pełnym optymizmu i odwagi dumnym mężem i ojcem dobrze rokującego biznesmana. :)

Pełne informacje o prelegencie

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie