Błąd
  • The form #20 does not exist or it is not published.

Warning: Creating default object from empty value in /home/plbclub/domains/plbclub.pl/public_html/plugins/k2/jsk2/jsk2.php on line 78

Jedź z nami na szkolenie Anthony Robbinsa! Zajmiemy się rezerwacją autokaru i hotelu. Dobra zabawa i networking GRATIS! Wyróżniony

Polish Business Club zaprasza na udział w evencie jakiego w Europie jeszcze nie było! Anthony Robbins po raz pierwszy w Polsce!

Weź udział w tym niezwykłym wydarzeniu razem z Polish Business Club już 20 marca! Nasz klub zajmie się organizacją wspólnego przejazdu z Warszawy do Poznania i zakwaterowania na miejscu!

Nasz klub również będzie uczestniczył w spotkaniu, a żeby ułatwić wszystkim chętnym możliwości dotarcia na miejsce podjęliśmy się zadania zorganizowania wspólnego przejazdu z Warszawy do Poznania i organizacji zakwaterowania na miejscu.

Ofertę kierujemy do osób, które zarówno kupiły już bilet jaki i tych, którzy dopiero planują to zrobić. To nie tylko oszczędność pieniędzy, ale również szansa na networking i poznanie wartościowych osób i udanie się z nimi na inspirujący wyjazd.

Naszym celem jest tylko dotarcie do wszystkich uczestników wydarzenia z województwa mazowieckiego i poinformowanie ich o wyjeździe organizowanym przez Polish Business Club.

Kupiłeś już bilet? Nic nie szkodzi - możesz skorzystać z naszej oferty w zakresie obsługi transportowo-logistycznej samego wyjazdu! Szczegóły? Skontaktuj się z nami!

Chcesz kupić bilet? Możesz to zrobić na stronie www.robbins.plbc.pl

Jeżeli chcesz skorzystać z atrakcyjnego rabatu zapewniając sobie miejsce w autokarze oraz w wygodnym hotelu, a także wykorzystać ten inspirujący wyjazd na poznanie równie ciekawych i otwartych osób - nie czekaj! To będzie na pewno udany wyjazd!

Pamiętaj! Zainteresowanie jest ogromne! W Shanghaiu i w Tokio wejściówek zabrakło już po twóch tygodniach od momentu rozpoczęcia sprzedaży!

Dzięki nam zyskasz:

  • pewność, że nie ominie Cię inspirujące wydarzenie,
  • oszczędność czasu, który poświęciłbyś na planowanie wyjazdu,
  • cenne kontakty do innych uczestników wybierających się na ten event,
  • oszczędność swoich ciężko zarobionych pieniędzy!

Nie wiesz kim jest Tony Robbins? Niech zaświadczą o nim liczby:

  • uważany jest za lidera na świecie od ponad 20 lat,
  • jest autorem 5 bestsellerów wydanych łącznie w 14 językach,
  • jego nagranie “Personal Power” sprzedało się na całym świecie w liczbie ponad 40 milionów egzemplarzy,
  • w jego seminariach, wystąpieniach publicznych oraz programach szkoleniowych wzięło udział więcej niż cztery miliony uczestników z ponad 100 krajów.

Antony Robbins jeden z najbardziej pożądanych mówców na świecie twierdzi, że każdy może się zmienić w ułamku sekundy i osiągnąć absolutnie wszystko, co tylko sobie zamarzy. Potwierdzają to światowej sławy osobistości które, z nim współpracowały między innymi Bill Clinton, Andre Agassi, Serena Williams Hugh Jackman oraz Oprah Winfrey. Im Antony Robbins już pomógł teraz pora na Ciebie. Dołączy do grona ludzi sukcesu i postaw na przełom w swoim życiu!

Po więcej informacji dotyczących samego wydarzenia zapraszamy na www.robbins.plbc.pl

Jesteś zainteresowany udziałem w zorganizowanym wyjeździe Polish Business Club na szkolenie Anthony Robbinsa?
Pozostaw dane kontaktowe!

Ostatnio zmienianyniedziela, 19 październik 2014 20:13
Więcej w tej kategorii: Czy masz marzenia? »

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie