Idea i cele Polish Business Club

Polish Business Club to organizacja powołana do życia po to, aby łączyć ludzi poprzez biznes i w biznesie.

Prowadzenie własnej działalności to gra zespołowa. Gra, na którą składają się poszczególni gracze: partnerzy, klienci, współpracownicy. Biznes ma ten przywilej, że nic go nie musi ograniczać. Cały świat stoi przed nami otworem! I taka jest właśnie nasza idea. Zamierzamy pokazywać przedsiębiorcom, że mogą robić więcej, iść dalej, osiągać to czego pragną… łącząc, budując, współpracując, wzajemnie się wspierając. Chcemy by ludzie dostrzegli, że bycie aktywnym, solidna praca, patrzenie językiem korzyści nie tylko własnej ale innych osób, odpowiadanie na ich potrzeby sprzyja w osiąganiu sukcesu, niejednokrotnie prowokując, że szczęście samo wpada w konsekwesncji naszych działań do kieszeni.

Zajmujemy się organizowaniem wydarzeń networkingowych w małych i średnich miastach, które najbardziej potrzebują wyciągnięcia do nich pomocnej dłoni, skorzystania z praktycznej wiedzy oraz działań synergicznych.

Pomagamy członkom naszego klubu w poszukiwaniu klientów na ich produkty i usługi w regionie, województwie i w całym kraju. Naszym celem jest stwarzanie odpowiednich warunków do współpracy, budowania relacji i wymiany kontaktów!

Umożliwiamy firmom z całej Polski dotarcie ze swoimi produktami do trudnodostępnych miejsc i zaprezentowanie nowych produktów w środowiskach lokalnych.

Realizacja tego projektu pochodzi z pasji! Chcemy wznieść na wyższy poziom rynek networkingowy. Dlatego stawiamy na oderwanie od stereotypowego podejścia, poprzez profesjonalną obsługę naszych klientów oraz osób z nami współpracujących i świadczenie usług najwyższej jakości.

Jeżeli szukają Państwo nowego rynku zbytu, klientów, współpracowników, partnerów biznesowych i jesteście skłonni podzielić się małą częścią zysku z osobą, która Was zarekomenduje, zapraszam na kolejne spotkanie Polish Business Club w regionach.

Ostatnio zmienianyśroda, 01 kwiecień 2015 19:20

Media

Więcej w tej kategorii: Misja i wizja Polish Business Club »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie