Warning: Creating default object from empty value in /home/plbclub/domains/plbclub.pl/public_html/plugins/k2/jsk2/jsk2.php on line 78

Inicjujemy i organizujemy szkolenia

Kto się nie rozwija, ten się zwija!

Wielu przedsiębiorców jest w błędzie twierdząc, że ich techniki prowadzenia firmy są uniwersalne. Oczywiście faktem jest, że obowiązują w świecie naturalne schematy, do których dostosowujemy swoje działanie. Tak też jest i w świecie biznesu, jednak trzeba zauważyć, że w dzisiejszych czasach wszystko, co nas otacza, rozwija się w szybkim tempie i mimo wiedzy, zdobytej doświadczeniem sprzed lat, przedsiębiorcy nie są w stanie za nim nadążyć.

Obserwujemy rozwój rynku

Nasza organizacja na bieżąco obserwuje rozwój rynku i jego możliwości, dlatego zależy nam, aby polska sfera biznesu otworzyła się na innowacyjność w przedsiębiorstwach. Mając na uwadze pomoc w dorównywaniu do najwyższego poziomu biznesowego na spotkaniach networkingowych w ramach szkoleń, poruszane są zagadnienia dotyczące płaszczyzn z zakresu praktycznych rozwiązań i możliwości w prowadzeniu działalności. Co więcej, ich tematyka jest dostosowywana do aktualnych potrzeb rynkowych, ale może być również inicjowana przez samych uczestników.

Praktyczne szkolenia

Nasi prelegenci wygłaszający prezentacje to przedsiębiorcy, pracownicy administracji państwowej, trenerzy, a także znani ludzie w świecie biznesu - im udało się osiągnąć sukces dzięki temu, że przyjrzeli się światu, kierunkowi, w którym ewoluuje i spróbowali za nim nadążyć. Warto więc zainwestować swój czas w rozwój firmy, bo stare praktyki mogą niedługo przestać się sprawdzać.

Zapraszamy na spotkanie

Nasze spotkania odbywają się cyklicznie. Dzięki nim, nie tylko pozyskasz wiedzę przydatną w biznesie. To świetna okazja na złapanie "świeżego oddechu" i konfrontację z samym sobą, a także na budowanie relacji z innymi przedsiębiorcami. Nowe kontakty w dużej mierze mogą przyczynić się do sukcesu Twojej firmy. Dzięki nim pozyskasz nowych klientów, a nawet poszerzysz zasięg terytorialny swoich usług, czego szczerze Ci życzymy.

Chcesz się rozwijać, a nie zwijać? Chcesz być na bieżąco z najnowszymi zmianami, wiedzą, trendami? Chcesz mieć wpływ na tematy szkoleń i prelekcji?

 

Jeżeli uważasz, że sam mógłbyś sprawdzić się w roli prelegenta, bo masz ku temu predyspozycje, a Twoja firma potrzebuje dobrej rekomendacji uczestników, to nie czekaj! Weź udział w naszym otwartym konkursie na prelegenta!
 

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie