Warning: Creating default object from empty value in /home/plbclub/domains/plbclub.pl/public_html/plugins/k2/jsk2/jsk2.php on line 78

Wspieramy sensowne inicjatywy

Masz pomysł, a nie wiesz jak go zrealizować? Zgłoś się do nas - pomożemy Ci wcielić go w życie.

Wielu z nas często ma świetne pomysły, które mogłyby odmienić otaczającą nas rzeczywistość, ale nie wiemy, wie jak zabrać się do ich realizacji. Kreatywność jest cechą naturalną, ale na determinację w dążeniu do celu składa się przede wszystkim odpowiednia motywacja i chęci. Jeżeli od samego początku projekt nie będzie wspierany poprzez aprobatę i zaangażowanie osób przy nim pracujących z góry skazany jest na niepowodzenie.

Doświadczenie

Polish Business Club ma duże doświadczenie w tworzeniu i realizacji projektów. Uważamy, że każdy pomysł na poprawę jakości życia trzeba wspierać i jak najszybciej dążyć do jego tworzenia. Bardzo często sam pomysł nie wystarczy. Droga do wcielenia samej idei w życie może być trudna dla wielu. Tak samo jak w biznesie, kiedy ktoś niedoświadczony spotyka się z pierwszymi problemami przy prowadzeniu działalności, tak samo przy dążeniu do realizacji projektu chcemy być przy Tobie i zawsze służyć dobrą radą i wsparciem. Lepiej żałować, że się coś zrobiło niż żałować, że się tego nie zrobiło!

Naszym celem jest propagowanie zachowania prospołecznego. Przy tworzeniu projektów bardzo często spotykamy się ze zjawiskiem, gdzie rodzą się nowe i coraz lepsze pomysły, które dzięki współpracy i naszemu wsparciu poprzez konsekwentne dążenie do celu mogą dać  wiele korzyści nie tylko dla Ciebie, a także dla osób związanych nawet w najmniejszym stopniu z jego realizacją.

W tym miejscu Polish Business Club przyjmuje postać mentora, na którego zawsze możesz liczyć i oczekiwać wsparcia dla dobra ogółu.

Jeśli pragniesz zrealizować swoje pomysły, my jesteśmy od tego, żeby Ci to umożliwić.

Przyjdź na spotkanie otwarte, obserwuj nas na FB, zapisz się na newsletter. Bądźmy w kontakcie!

Zacznij nas obserwować i dołącz do naszego biuletynu
 1. Imię(*)
  Please type your full name.
 2. E-mail(*)
  Invalid email address.
 3. (*)
  Nieprawidłowe dane
  na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polish Business Club Sp. z o.o. w celach marketingowych. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z biuletynu PLBC.

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie