Warning: Creating default object from empty value in /home/plbclub/domains/plbclub.pl/public_html/plugins/k2/jsk2/jsk2.php on line 78

System rabatów i prowizji

Zdarzają się sytuacje w życiu każdego handlowca, przedsiębiorcy, kiedy spotkanie biznesowe lub negocjacje kończa się niczym. A co zrobić, gdy podczas analizy potrzeb potencjalnego kontrahenta okazuje się, że ten, na dany moment, nie potrzebuje Twojego produktu lub usługi? Czy takie spotkanie musi kończyć się fiaskiem?

Oczywiście, że nie! Wykonałeś świetną pracę i zbadałeś potrzeby swoich klientów, więc to doskonały moment na zarekomendowanie sprawdzonej przez Ciebie firmy, która spełni ich oczekiwania.

Jakie korzyści z tego płyną dla Ciebie?

01 Rozwiązujesz problem swojego partnera, za co on będzie Ci wdzięczny i w niedługim czasie zrewanżuje się!

02 Skoro rozwiązałeś problem, który blokował przedstawienie Twojej oferty, teraz może przejść do finalizacji, bo nic już nie stoi na przeszkodzie!

03 Jeśli zastosujesz w działalności cross-selling, czyli sprzedaż łączoną i regularnie będziesz rekomendował usługi innych firm możesz liczyć na prowizję za skuteczną rekomendację zakończoną fakturą od firm, które poleciłeś.

Każdy członek klubu oficjalnie mówi o rabacie jaki może zaoferować innym członkom oraz o wartości prowizji za dostarczenie zewnętrznego klienta.

Jaka to prowizja? Przyjdź na spotkanie otwarte, dowiedz się więcej! Jako członek, czeka na Ciebie wiele biznesowych przywilejów!

Zacznij nas obserwować i dołącz do naszego biuletynu
 1. Imię(*)
  Please type your full name.
 2. E-mail(*)
  Invalid email address.
 3. (*)
  Nieprawidłowe dane
  na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polish Business Club Sp. z o.o. w celach marketingowych. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z biuletynu PLBC.

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie