Warning: Creating default object from empty value in /home/plbclub/domains/plbclub.pl/public_html/plugins/k2/jsk2/jsk2.php on line 78

Ochrona interesów Twojej firmy

Przedsiębiorca na co dzień zmaga się z wieloma trudnościami, które utrudniają mu prowadzenie działalności. Polskie prawo bardzo często ulega zmianom, ustawy są notorycznie poprawiane. Obecne badania informują, że coraz mniej ludzi decyduje się na prowadzenie własnej działalności w Polsce bądź po kilku latach rezygnuje z samozatrudnienia.

Problemem jest też sytuacja, w której postawieni są właściciele mikro-przedsiębiorstw. Wielu z nich nie stać jest na utrzymanie pracownika zatrudnionego na umowę o pracę. Polskie prawo bardzo komplikuje prowadzenie własnego biznesu, co doprowadza w skutkach do zwiększającej się stopy bezrobocia lub też praktyki podpisywania umów zlecenie.

Czy te ograniczenia dotyczą także Ciebie? Nie musi tak być. Polish Business Club stwarza odpowiednie warunki do prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce i chroni interes biznesowy swoich partnerów.

Wstępując do Polish Business Club, który jest podmiotem członkowskim Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza, nabywasz wiele korzyści zarówno w Związku, jak i w Konfederacji Lewiatan. Będąc członkiem Polish Business Club masz prawo do korzystania ze wszystkich usług tych dwóch organizacji, jakie przewidziane są dla ich członków!

Dzięki członkostwu w Konfederacji Lewiatan możemy partycypować w procesach legislacyjnych prawa biznesowego jako głos przedsiębiorców zrzeszonych w naszym Klubie. Celem Polish Business Club jest przede wszystkim stwarzanie odpowiednich warunków do prowadzenia działalności gospodarczej poprzez współpracę, a teraz także od strony tworzenia prawa.

Ty również możesz mieć wpływ na polskie prawo, dotyczące Twojej firmy! Zapisz się do Polish Business Club i kreuj odpowiednią przestrzeń dla swojej działalości!

Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza ZPWiM to jedna z najstarszych organizacji pracodawców w Polsce. Zrzesza przedsiębiorstwa różnych branż z terenu województwa mazowieckiego oferując tym samym wsparcie w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, reprezentowania ich interesów przed władzami lokalnymi i urzędami oraz dostarczając wiedzy niezbędnej do rozwoju firm. Z tego wszystkie możesz korzystać także Ty!

Dzięki współpracy ze Związkiem, wspieramy członków naszego klubu w relacjach z administracją państwową. Urzędy często nie ułatwiają pracy przedsiębiorcom. Chcemy ochronić firmy zrzeszone w klubie od problemów, które stały się stresującą codziennością dla biznesu. Zatroszczmy się więc wspólnie o Twoje interesy!

Przyjdź na najbliższe spotkanie otwarte i dowiedz się więcej! Lub zapisz się na nasz newsletter, by mieć stały dostęp do najważniejszych dla Ciebie informacji.

Zacznij nas obserwować i dołącz do naszego biuletynu
 1. Imię(*)
  Please type your full name.
 2. E-mail(*)
  Invalid email address.
 3. (*)
  Nieprawidłowe dane
  na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polish Business Club Sp. z o.o. w celach marketingowych. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z biuletynu PLBC.

 

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie