Warning: Creating default object from empty value in /home/plbclub/domains/plbclub.pl/public_html/plugins/k2/jsk2/jsk2.php on line 78

Synergia i Współpraca

Tworzymy wspólnoty w świecie biznesu, do których należą osoby podobne do Ciebie.

Dajemy Ci możliwość wymieniania doświadczeń i wspólnego poszukiwania rozwiązań aktualnych problemów. Zajmujemy się organizowaniem wydarzeń networkingowych w małych i średnich miastach, które najbardziej potrzebują wyciągnięcia do nich pomocnej dłoni, skorzystania z praktycznej wiedzy oraz działań synergicznych.

W dzisiejszych czasach istnieje przekonanie, że przedsiębiorstwa w stosunkowo małych miastach są skazane na niepowodzenie lub muszą ograniczać swoje usługi do lokalnego rynku, bo są pozostawone same sobie. Chcemy pokazać, że może być inaczej!

Konkurencja na obecnym rynku stale rośnie w każdej branży. Nawet w najmniejszej miejscowości mamy do czynienia z tym zjawiskiem. Polscy przedsiębiorcy skupieni na samorealizacji nie dopuszczają do siebie myśli, że mogą osiągnąć więcej dzięki współpracy. My, Polacy, uczeni jesteśmy ciągłej rywalizacji, a typowym przykładem potwierdzającym dane zjawisko są powstałe anegdoty obrazujące naszą narodową zazdrość i chciwość. “Jeżeli sąsiadowi się powodzi, to zrobimy wszystko, żeby mu się nie powodziło”. Przedsiębiorcy również zamykają się na współpracę. Rywalizują między sobą, zamiast pracować razem. A biznes to przecież współpraca.

Naszym celem jest pokazać firmom z małych miejscowości, że warto podać sobie pomocną dłoń i razem wejść na wyżyny polskiej gospodarki.

Za priorytet obraliśmy sobie pracę od podstaw, czyli od zmian mentalnych w społeczeństwie. Chcemy promować ideę współpracy i jednoczenia sił dla dobra ogółu. Każdy może mieć to, co chce - warto w to uwierzyć i przyjąć pomocną dłoń, bo w pojedynkę nigdy nie osiągniemy wyznaczonego celu biznesowego. Biznes to ludzie, a bez dobrych relacji i nawiązywania odpowiednich kontaktów małe przedsiębiorstwo będzie ciągle małe i skazane na rynek lokalny. A dlaczego nie pokusić się o międzynarodową skalę swojej działalności?

Wystarczy zmienić nastawienie, uwierzyć w swoje możliwości, zacząć współpracować i otworzyć się na sukces. Spróbuj dokonać tego razem z nami! Przyjdź na spotkanie otwarte, zobacz, jak pracujemy, w czym możemy Ci pomóc. Dołącz do sieci kontaktów biznesowych, które wzajemnie się wspierają i rosną w siłę.

Zacznij nas obserwować i dołącz do naszego biuletynu
 1. Imię(*)
  Please type your full name.
 2. E-mail(*)
  Invalid email address.
 3. (*)
  Nieprawidłowe dane
  na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polish Business Club Sp. z o.o. w celach marketingowych. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z biuletynu PLBC.

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie