Warning: Creating default object from empty value in /home/plbclub/domains/plbclub.pl/public_html/plugins/k2/jsk2/jsk2.php on line 78

Dostęp do specjalistów

Skuteczne i praktyczne porady z dziedziny prawa, księgowości i doradztwa podatkowego powinny być fundamentem każdej firmy chcącej się rozwijać! W trosce o interesy członków naszego klubu dążymy do stworzenia przestrzeni do swobodnego prowadzenia biznesu, bez ograniczeń ze strony obowiązków administracyjnych. O ile łatwiej jest przecież prowadzić firmę, gdy ma się odpowiednich ludzi do pomocy!


Jeśli borykasz się z problemami księgowymi, usługi prawne są dla Ciebie za drogie, masz wątpliwości w kwestiach związanych z własnością Twojej marki, dołącz do nas!

Umożliwiamy każdej firmie członkowskiej dostęp do specjalistów i ekspertów między innymi z dziedziny prawa, podatków i księgowości. Z nami unikniesz poważnych błędów, groźnych konsekwencji, a przy okazji zaoszczędzisz.

Dajemy Ci szybki dostęp do specjalistów w optymalnej cenie, bo nasi partnerzy przygotowali specjalne oferty dla członków klubu, które zadowolą każdego przedsiębiorcę, ponieważ w niskiej cenie zapewnią ochronę administracji jego działalności. Skorzystaj z tego!

Polish Business Club współpracuje ze specjalistami i ekspertami z różnych dziedzin. Zawsze, w zależności od Twoich potrzeb, będziemy w stanie pomóc Ci wyjść z trudnych sytuacji, a nasi partnerzy już tego dopilnują. Chcesz zaoszczędzić czas i obniżyć koszty? Nie musisz się dłużej zastanawiać. Wiemy, że to świetna oferta, nie omiń jej!

Dobry księgowy, dobry prawnik i radca podatkowy - po co szukać i marnować czas, kiedy masz ich wszystkich, rekomendowanych przez nasz klub, na wyciągnięcie ręki? Współpracujemy tylko z najlepszymi, więc warto.

Co więcej, nie kończymy rozbudowywania sieci usługowej, czyli zaplecza administracyjnego dla firm zrzeszonych w klubie. Mając na uwadze duże zapotrzebowanie na skuteczną i pewną obsługę na wielu płaszczyznach, chcemy zaprosić również inne kancelarie, którym zależy na rozbudowywaniu usług w swoim regionie, aby jak najbardziej uatrakcyjnić naszą ofertę dla członków klubu.

Obszarów jest wiele, pomysłów do realizacji jeszcze więcej - chcesz w tym uczestniczyć? Zapraszamy na spotkanie!

Zacznij nas obserwować i dołącz do naszego biuletynu
 1. Imię(*)
  Please type your full name.
 2. E-mail(*)
  Invalid email address.
 3. (*)
  Nieprawidłowe dane
  na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polish Business Club Sp. z o.o. w celach marketingowych. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z biuletynu PLBC.

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie