Warning: Creating default object from empty value in /home/plbclub/domains/plbclub.pl/public_html/plugins/k2/jsk2/jsk2.php on line 78

Kolejna forma reklamy

Wiesz doskonale, że w dzisiejszych czasach najbardziej skuteczną formą reklamy są media. Jakie konkretnie?

Internet przede wszystkim! Obecnie mało kto nie korzysta z portali społecznościowych, nie jest w posiadaniu smartphone’ów czy, zwyczajnie, komputera.

Dzięki możliwościom, jakie daje nam technika, mamy większe pole do prowadzenia kampanii marketingowych. Możemy wypromować zarówno siebie, jak i swoją firmę. Ogłoszenia, strony www, portale, blog. A lista wciąż nie jest zamknięta…

Kampanie w mediach wymagają jednak czasu. Musisz umieszczać posty, pisać artykuły, komentarze, prowadzić fora, inicjować dyskusje, wymyślać kreatywne sposoby na zainteresowanie ludzi Twoimi produktami.

Nasza działalność również opiera swoją promocję na sieci internetowej. Dołączając do nas, zaoszczędzisz swój czas. Dodatkowo, zadbamy o Twój wizerunek w mediach. Będąc członkiem Polish Business Club masz możliwość skorzystania z pełnego zakresu usług marketingowych. Przekonaj się, jak skuteczni jesteśmy!

W pierwszej kolejności zostanie utworzona wizytówka Twojej firmy na stronie www naszego klubu. W ofercie członkowskiej gwarantujemy również udostępnienie Ci panelu do prowadzenia bloga eksperckiego, co przynosi najlepsze rezultaty w kwestii marketingowej i promowania Ciebie jako specjalistę w branży. Udostępniamy posty na portalach społecznościowych na temat Twojej firmy, informujemy o niej, gdziekolwiek jesteśmy, masz swoją własną reklamę w naszym newsletterze oraz innych formach mailingowych.

Co więcej, będąc członkiem klubu masz możliwość posługiwania się informacją o swoim członkostwie w komunikatach prasowych, co buduje zaufanie i wizerunek wśród odbiorców.

Polish Business Club jest też częstym partnerem znaczących wydarzeń biznesowych w Polsce. Jako członek możesz mieć szansę uczestnictwa w event’ach o wysokiej randze, co sprzyja budowaniu świadomości istnienia Twojej firmy jak i Ciebie samego.

Przyjdź na nasze spotkanie otwarte i dowiedz się, jak możesz wypromować swój biznes razem z Polish Business Club. Zacznij od prezentacji swoich usług podczas Business Lunchu przed gronem innych przedsiębiorców, członków Klubu oraz jego sympatyków. To, nomen omen, najlepsza możliwość promocji Twojej firmy.

Świat musi o Tobie usłyszeć - my pomożemy Ci, żeby tak się stało!

 

Zacznij nas obserwować i dołącz do naszego biuletynu
 1. Imię(*)
  Please type your full name.
 2. E-mail(*)
  Invalid email address.
 3. (*)
  Nieprawidłowe dane
  na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polish Business Club Sp. z o.o. w celach marketingowych. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z biuletynu PLBC.

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie