Warning: Creating default object from empty value in /home/plbclub/domains/plbclub.pl/public_html/plugins/k2/jsk2/jsk2.php on line 78

Wsparcie usługowe dla biznesu

Prowadzenie firmy wiąże się często z problemami, z którymi przedsiębiorca samodzielnie nie jest w stanie sobie poradzić. Błąka się wówczas w poszukiwaniu specjalistów, którzy mogliby mu pomóc, ale ich praca jest często niewymierna bądź słono za nią przepłaca.

Interesy członków naszego klubu to dla nas kwestia priorytetowa. W trosce o ich bezpieczeństwo i należytość usług dla nich wykonywanych, tworzymy sieć rekomendowanych firm z branż takich jak: finanse, podatki, prawo, księgowość, wizerunek, itp. Członkowie Klubu otrzymują wsparcie i faktyczną pomoc fachowców z dziedzin, na których sami niekoniecznie muszą się znać.

Szybki dostęp do specjalistów z Twojego otoczenia biznesowego, na dodatek w przystępnej cenie, jest dla Ciebie, jako Członka Klubu, gwarancją zabezpieczenia Twoich interesów.

Chciałbyś dołączyć do Polish Business Club i rozwijać swoją firmę pod okiem rekomendowanych firm specjalistycznych?

Przyjdź na spotkanie otwarte i wypełnij formularz. Chętnie zobaczymy Cię w naszym zespole!

Zacznij nas obserwować i dołącz do naszego biuletynu
 1. Imię(*)
  Please type your full name.
 2. E-mail(*)
  Invalid email address.
 3. (*)
  Nieprawidłowe dane
  na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polish Business Club Sp. z o.o. w celach marketingowych. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z biuletynu PLBC.

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie