Warning: Creating default object from empty value in /home/plbclub/domains/plbclub.pl/public_html/plugins/k2/jsk2/jsk2.php on line 78

Pomoc przy pozyskiwaniu finansowania

Nowe pomysły przeważnie wymagają inwestycji. Młodych przedsiębiorców nie zawsze na to stać. Na szczęście istnieją sposoby na dofinansowanie Twojej działalności.

Bezzwrotne dotacje unijne to temat, który istnieje w polskiej przestrzeni biznesowej już od wielu lat. Jednak na lata najbliższe zostały przygotowane nowe budżety dla różnych osi specjalizacji. Polish Business Club stworzył platformę Krajowego Centrum Informacji Europejskiej, dzięki której każda osoba, zainteresowana otrzymaniem dofinansowania dla swojej firmy z Unii Europejskiej, znajdzie najważniejsze dla niej informacje oraz kontakty do ekspertów ze swojej okolicy.

Członkowie Klubu mogą liczyć na pomoc doradczą specjalistów, których zrzesza Klub oraz informacje na temat innych, niż unijne, źródeł dofinansowania, w tym niskooprocentowanych pożyczek z funduszy regionalnych.

Masz pytania? Przyjdź na spotkanie otwarte, skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie!

Zacznij nas obserwować i dołącz do naszego biuletynu
 1. Imię(*)
  Please type your full name.
 2. E-mail(*)
  Invalid email address.
 3. (*)
  Nieprawidłowe dane
  na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polish Business Club Sp. z o.o. w celach marketingowych. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z biuletynu PLBC.

Więcej w tej kategorii: « Wsparcie usługowe dla biznesu

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie