Warning: Creating default object from empty value in /home/plbclub/domains/plbclub.pl/public_html/plugins/k2/jsk2/jsk2.php on line 78

Sławomir Stańczuk

Urodził się w Siedlcach, gdzie dorastał i stawiał pierwsze kroki w działalności społecznej oraz biznesowej. Po ukończeniu liceum rozpoczął studia politologiczne na Akademii Podlaskiej, ale po ukończeniu I roku otrzymał stypendium Marszałka Województwa Mazowieckiego, które uprawniło go do studiowania Informatyki na Polsko Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych w Warszawie. W trakcie studiów otworzył swoją pierwszą działalność WebSS Studio.

Aktywność społeczną Sławomir rozpoczął jeszcze będąc licealistą. Był vice przewodniczącym Młodzieżowej Rady Miasta Siedlce i brał aktywny udział w realizacji projektów mających na celu propagowanie i wspieranie przedsiębiorczych idei w regionie między innymi: "Aktywny Obywatel" Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana, a także był koordynatorem unijnego programu „Młodzież”. Od lat dużą uwagę przywiązuje do rozwoju osobistego. Uczestniczył w wielu szkoleniach sprzedażowo-marketingowych organizowanych między innymi przez Brian Tracy International Sp. z o.o. i Google Polska.

W kreowaniu ścieżki rozwoju zawodowego kierował się tym, aby stawiać przed sobą coraz bardziej ambitne zadania. Pomimo, że w Warszawie mieszka już 8 lat nigdy nie zapomina o miejscu, z którego pochodzi - to właśnie tam powstał pierwszy oddział Polish Business Club.

Klub biznesowy powstał z potrzeby podniesienia, jakości prowadzenia biznesu w Polsce. Jako przedsiębiorca zauważył, że w naszym kraju ludzie nie są przyzwyczajeni do nawiązywania kontaktów bezpośrednio podczas spotkań. Poprzez klub, który stworzył chce zmienić podejście współczesnych przedsiębiorców i pokazać im, że kluczem do sukcesu jest przede wszystkim współpraca w oparciu o wartości i etykę biznesową.

Jest członkiem Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza i Konfederacji Lewiatan. Wspiera wszystkie inicjatywy promujące postawy przedsiębiorczości w Warszawie. Jego pasją jest realizacja projektów, które w dużej mierze wypełniają jego życie. Prywatnie jest pełnym optymizmu i odwagi dumnym mężem i ojcem dobrze rokującego biznesmana. :)

Więcej w tej kategorii: Justyna Kopeć-Stępnik »

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie