Warning: Creating default object from empty value in /home/plbclub/domains/plbclub.pl/public_html/plugins/k2/jsk2/jsk2.php on line 78

Tomasz Rudnik

Trener z wieloletnim doświadczeniem headhunterskim i korporacyjnym. Doświadczenie zdobywał w 3 firmach rekrutacyjnych. W Polsce – Antal International oraz Darwin Rhodes, w Emiratach Arabskich w KPMG Executive Search. 

tomasz rudnikW Antal International zajmował się rekrutacją managerów na średnim i niższym szczeblu oraz specjalistów do branży finansowej. W Darwin Rhodes rekrutował managerów wyższego szczebla, executive, oraz aktuariuszy do firm ubezpieczeniowych oraz banków. W KPMG w Dubaju rekrutował top-management do firm w regionie Zatoki Perskiej, w branży paliwowej oraz logistycznej.

Przed karierą headhuntera pracował w firmach: TVN sp. z o.o., Idea Centertel (obecnie Orange), Cofund, Pramerica Financial, Citibank Handlowy, oraz Newell Rubbermaid w USA.

Projekt Akademii Rekrutacji

W ramach Akademii Rekrutacji powstała seria szkoleń dla kandydatów, dzięki którym nowa praca jest dla nich osiągalna w maksymalnie 3-8 tygodni - dzięki skutecznemu CV, profesjonalnemu Listowi Motywacyjnemu, oraz partnerskiemu przygotowaniu do rozmów kwalifikacyjnych.

Kolejny krok to szkolenia dla przedsiębiorców - odpowiedź na problemy związane ze znalezieniem, wyselekcjonowaniem, zatrudnieniem i utrzymaniem odpowiednich pracowników. Zwłaszcza w sektorze MŚP, w którym brakuje zaufania do headhunterów, lub barierą jest cena tych usług. Zamiast tego - z wiedzą na temat rekrutowania, pochodzącą z doświadczenia headhunterskiego, firmy z sektora MŚP mogą się rozwijać i powiększać zasięg działania i zyski.

Dodatkowe informacje

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie