Skuteczny personal branding - w życiu i w sieci!

5 lutego 2014 roku odbyło się spotkanie inaugurujące działalność East Business Club w Warszawie. Zaproszeni goście mieli okazję wysłuchać inspirującej i motywującej do dążenia do polepszenia swojego wizerunku na korzyść firmy prelekcji.

Grzegorz Albrecht jako specjalista w dziedzinie podzielił się z uczestnikami spotkania wieloma praktycznymi działaniami mającymi na celu poprawienia sfery marketingowej zarówno dużych jak i małych firm.

Cel osiągnięty! Zgromadzeni przedsiębiorcy na spotkaniu wymienili się wizytówkami i nawiązali cenne znajomości dzieląc się doświadczeniami i chęcią pomocy w sprawach biznesowych. wszystko po to, żeby wspólnie mierzyć się z trudnościami występującymi na drodze do sukcesu.

Ideą East Business Club Warsaw jest łączenie ludzi z pasją w biznesie i poprzez biznes. Jak wspomniał podczas swojego wystąpienia dyrektor Sławomir Stańczuk: “Sukces jest w zasięgu ręki, pod warunkiem, że będziemy razem budować, współpracować i wzajemnie się wspierać.”

Już 26 marca kolejna edycja spotkania! Tym razem w formie Business Brunch. Szczegółowe informacje niebawem dla osób, które są zapisane do naszego biuletynu!

 1. Biuletyn

  Pozostaw swoje dane, powiadomimy Cię o najbliższych spotkaniach organizowanych przez Polish Business Club.
 2. Imię(*)
  Wpisz imię
 3. E-mail(*)
  Wpisz email
 4. Miasto
  Invalid Input
 5. Nieprawidłowe dane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie