Firma to ludzie. Sukces firmy to sukces ludzi!

Jak dobrać zatem odpowiednich ludzi i stworzyć zespół, który osiągnie sukces? Niby nic prostszego. Przecież na rynku pracy jest bardzo dużo chętnych – ktoś powie.

Ale nie chodzi tu o ludzi z przypadku. Tu chodzi o nasz sukces - o sukces i rozwój naszej firmy. Dobór pracowników to pierwszy i najważniejszy element zarządzania nimi w organizacji. Rekrutacja musi więc być przygotowana i przeprowadzona profesjonalnie. O tym mówiliśmy na ostatnim spotkaniu East Business Club w Siedlcach w lutym 2014. Ale pamiętajmy, zatrudniając pracowników stajemy się za nich odpowiedzialni, za ich rozwój, motywację, zaangażowanie i to od nas zależy, jak długo będą w naszym zespole. Ale o tym na kolejnych spotkaniach EBC. Serdecznie zapraszam!  

Katarzyna Sobolewska

Certyfikowana trenerka biznesu, właścicielka biura coworkingowego i firmy szkoleniowo-doradczej EURO+ w Siedlcach, wspierającej start'upy oraz wspomagającej osiąganie dojrzałości biznesowej. 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie