Silna marka - Skuteczne kanały dotarcia do klienta!

 Spotkanie East Business Club odbyło się 18 października 2012 roku w Restauracji Barbarossa ul. Starowiejska 12B, Siedlce.

Posiadanie silnej marki? – marzenie każdego właściciela firmy, marketingowca, sprzedawcy i... jej użytkownika, czyli Klienta. Wiadomo - warto mieć silną markę. Napisano dziesiątki definicji marki i setki tysięcy książek na temat marketingu… Ale co tak naprawdę, marka i jej budowanie oznacza dla Ciebie. W jaki sposób budujesz lub też chcesz budować silną markę z jaką pracujesz? Czy jest jeszcze przestrzeń na rozwój dla Ciebie w tej dziedzinie?

Szkolenie Piotra Pawłowskiego, "Silna marka - Skuteczne kanały dotarcia do klienta!", dało wiele cennych wskazówek każdemu z uczestników.

Podsumowując potrzebujesz kontaktów do osób, które myślą podobnie jak Ty. Weź sprawy we własne ręce i znajdź klientów na własne usługi uczestnicząc w kolejnych spotkaniach East Business Club.

 {phocagallery view=category|categoryid=6|limitstart=0|limitcount=20|enableswitch=1}

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie