Nowe kanały i metody sprzedaży!

Spotkanie East Business Club odbyło się 13 grudnia 2012 roku w Restauracji Stara Drukarnia ul. Lipowa 82, Sokołów Podlaski.

Ostatnie dwadzieścia lat to czas coraz szybszych zmian w gospodarce, technologii, biznesie. To czas w którym to co niedawno było super nowością jest już przestarzałe. Nie inaczej jest ze sprzedażą. Niektórzy do dziś wspominają z rozrzewnieniem złote lata 90-te kiedy sprzedaż nie wymagała praktycznie żadnych umiejętności poza może wytrwałością by osiągać imponujące wyniki i coraz wyższe dochody.

Dziś nie tylko mamy ogromną konkurencję i zbliżone oferty w większości branż, przewagę podaży nad popytem i oferowanych usług i produktów nad ilością pieniędzy nabywcy ale tez i coraz bardziej świadomych klientów, nowe technologie zmieniające ich sposób myślenia i kupowania.

A na słowa takie jak "promocja" które jeszcze niedawno przyciągały tłumy i omalże wywoływały rozruchy dziś coraz częściej klient reaguje podejrzliwością i niechęcią!

Na tym szkoleniu dowiedzieliśmy się o mechanizmach reaktancji i habituacji, które nieustannie wymuszają zmianę sposobów i kanałów sprzedaży.
Wpływie jaki rozwój technologii wywiera na metody sprzedaży. O znaczeniu "leadów dojrzewających" i sprzedaży konsultacyjnej, a także dlaczego warto czasem zrobić coś za darmo.

{phocagallery view=category|categoryid=7|limitstart=0|limitcount=20|enableswitch=1}

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie