Strategie i projekty w małej firmie

30 stycznia spotkaliśmy się w Łukowie! Tematyka spotkania skupiła się na pokazaniu jak ważne są strategie i projekty w małej firmie.

Zarządzanie strategiczne oraz projektowe zdobywa coraz większość popularność w gospodarce, jednakże w przypadku mikro- i małych przedsiębiorstw pozostaje wiedzą tajemną; wydaje się nazbyt czasochłonne i trudne do wdrożenia. Potrzebne jest wypracowanie takich rozwiązań, które są proste i efektywne w warunkach małych firm, a tworzą podstawy do budowana skuteczności strategicznej i projektowej oraz długoterminowego rozwoju małego przedsiębiorstwa.
Strategie i projekty są ze sobą ściśle powiązane- projekty realizowane w firmie powinny mieścić się w założeniach strategicznych oraz z nich wynikać. Strategia nadaje spójność realizowanym projektom a cele strategiczne firmy przekładają się na cele operacyjne i projektowe. Strategia biznesowa jest fundamentalna dla każdej firmy.
Celem prezentacji jest przybliżenie zarządzania strategicznego oraz projektowego wraz z naświetleniem możliwości i sposobów wdrożenia w warunkach małego przedsiębiorstwa.

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie