Marcowy lunch biznesowy za nami

W słoneczną środę 25.03.15 odbył się kolejny Business Lunch, tym razem w przestronnej Restauracji Kameralnej przy ul. Mikołaja Kopernika 3. Na spotkaniu miało zjawić się ponad 20 uczestników, lecz niespodziewanie kilka minut przed rozpoczęciem, lista obecności wydłużyła się, co nas miło zaskoczyło.

Wszyscy z miejsca zajęli się rozmową, wymieniając przy tym chętnie uściski dłoni. Zaraz po tym na środek wyszedł pan Sławomir Stańczak, prezes Polish Business Club, by opowiedzieć o misji i działaniu organizacji. Podkreślił wagę relacji biznesowych i ukazał zalety przedsięwzięcia:

  • Łączenie ludzi w biznesie i przez biznes- członków klubu spajają nie tylko kontakty zawodowe ale i towarzyskie, gdyż wszyscy są zdolnymi i fascynującymi ludźmi, gotowymi dzielić się bogatym doświadczeniem życiowym;
  • Miejsce promocji przedsięwzięć- Polish Business Club, silna polska marka, poza zamieszczaniem na swojej stronie informacji o firmach członkowskich, organizuje spotkania networkingowe, będące wspaniałą okazja do poszerzenia znajomości i przedstawienia swej działalności. Konferencja Polish Business Meeting organizowana w maju jest kolejną możliwością poznania nowych firm i, co najważniejsze, ludzi.
  • Współpraca z klubami polskiego biznesu na całym na świecie- kontakty w Rosji, Hong Kongu czy Luxemburgu mogą okazać się bezcenne. Polaków uważa się za jednych z najbardziej przedsiębiorczych na świecie, 11 klubów na obu półkulach pozwala spożytkować to w pełni.

W trakcie spotkania wizytówki krążyły pomiędzy uczestnikami pochłoniętymi rozmowami. Po krótkim przedstawieniu każdego przedsiębiorcy, wszyscy skierowali się do interesujących je osób, w celu poznania uczestników i ich firm. Po szybkiej wymianie zdań i warsztatach, podano smaczny obiad (klasyczny lub wegetariański), który mimo smakowitości znikał z talerzy bez pośpiechu, gdyż rozmowy były znacznie bardziej zajmujące. Po nim, towarzystwo przeniosło się do kuluarów, gdzie umówionych zostało wiele spotkań “na kawę”, pokazano kilka portfolio i wymieniono ogrom cennych informacji.

“Wisienką na torcie”, były wspomniane wcześniej warsztaty poprowadzone przez Grzegorza Frątczaka. Trenera, manager z dyplomem MBA, piszący artykuły nie tylko do Forbesa czy Productive Magazine, ale również prowadzący swojego bloga projektantczasu.pl, opowiedział o 5-ciu bardzo ważnych elementach produktywności. W trakcie godzinnego treningu omawiał co sprawia, że tenisiści wygrywają turnieje o światowym prestiżu, a także jak za pomocą nawyków czerpać więcej radości z pracy i znaleźć godzinę dziennie na planowane od dawna bieganie czy czytanie ulubionych książek.

W tak miłej atmosferze, przy dźwięku żywych rozmów, minął kolejny Business Lunch organizowany przez Polish Business Club. Następny ma miejsce w kwietniu, na który już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, skorych poznać innych sympatycznych ludzi ze świata biznesu. Spotkajmy się.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie