Relacja po szkoleniu "Tajniki Charyzmy"

18 kwietnia 2015 roku. odbyło się w hotelu Lord w Warszawie, organizowane przez Platformę Produktów i Usług, drugie szkolenie prowadzone przez jednego z największych polskich specjalistów od wizerunku – Piotra Tymochowicza.

 Szkolenie rozpoczęło wystąpienie dyrektora zarządzającego PPiU – Roberta Sienczewskiego, który podziękował sponsorom szkolenia – IBI.PL Reklama Poligrafia i Limba Kosmetyki Krzemowe, oraz partnerom i patronom medialnym.

Pierwsze szkolenie z Piotrem Tymochowiczem (październik 2014) pozwalało uczestnikom odkryć umiejętności właściwej komunikacji, obecne „Tajniki charyzmy" – pokazywało, jak istotna w kontaktach biznesowych, jest pewność siebie i znajomość sztuki prezentacji. Teoria budowania charyzmy (łącznie z wskazaniem właściwych ćwiczeń) i krótki trening praktyczny z mowy ciała – to kwintesencja trzech wystąpień Piotra Tymochowicza.

Doskonałym uzupełnieniem wykładów Piotra Tymochowicza były wystąpienia Marka Błądka – coacha, który przedstawił słuchaczom tematykę NLP (podstawowe techniki programowania neurolingwistycznego) oraz Rafała Buchty – niegdyś ucznia Piotra Tymochowicza, obecnie świetnego trenera odkrywającego przed słuchaczami wiele elementów skutecznej komunikacji.

Wszystkie wystąpienia były nie tylko wykładami – każdy z prowadzących angażował uczestników i wprowadzał elementy zajęć warsztatowych, co oczywiście spotkało się z entuzjazmem uczestników. Uczestnicy konferencji poznali także mechanizmy właściwego obracania własnymi i firmowymi funduszami (w większości uczestnikami szkolenia byli właściciele małych i średnich przedsiębiorstw) - to zapewniło im wystąpienie Andrzeja Spuły – partnera szkolenia.

Duża frekwencja uczestników z całej Polski oraz aktywne uczestnictwo w konferencji świadczą, że Platforma Produktów i Usług w sposób przemyślany dokonuje wyboru tematyki szkoleń oraz prelegentów, starając się dać uczestnikom to, co najlepsze i najbardziej oczekiwane.

Więcej na temat: http://szkolenia.ppiu.pl/ 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Jesteś tu pierwszy raz?Zostańmy w kontakcie

RSS

Partnerzy:

Konfederacja Lewiatan  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza Fundacja Światowego Tygodnia PrzedsiębiorczościLuxembourg-Poland Business ClubMidlands Polish Business ClubZaangażowanie Społeczne

×
Biuletyn

Jesteś tutaj pierwszy raz?

Pozostaw maila i polub naszego fanpage, a zawsze będziesz na bieżąco!
Otrzymasz zaproszenia na spotkania klubu, konferencje i specjalne oferty współpracy.
Imię (*) Wpisz imię
E-mail (*) Wpisz email
Miasto Invalid Input

Nieprawidłowe dane

Etykieta w biznesie