Kultura i biznes

Gdzie szukać informacji o dobrej jakości spotkaniach biznesowych

Gdzie szukać informacji o dobrej jakości spotkaniach biznesowych? Na to i inne pytania, już w najbliższy wtorek odpowie Sławomir Stańczuk, prezes Polish Business Club, właściciel firmy WebSS Studio, w kolejnej odsłonie projektu Merytorycznie o Bizneise! Spotykamy się już we wtorek, 8 sierpnia, o 18:00. Zapraszamy!

http://merytorycznieobiznesie.pl/

Polska Marka - Odkryjmy ją razem

Wszyscy jej szukamy, ale mało komu udało się odnaleźć polską markę o globalnej rozpoznawalności. W sytuacji zwiększającej się konkurencji zachodnich koncernów, ciężko jest odróżnić rodzime, polskie marki od firm z zachodnim kapitałem, które nie wspierają naszej gospodarki. Z rozwiązaniem tego problemu postanowiła zmierzyć się nowo powstająca inicjatywa pod nazwą Polska Marka.

Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

Szanowni Państwo

Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnej atmosferze. Lepszego niż obecny Nowego Roku 2016 w którym życzę wam stabilnego systemu prawno–podatkowego, mniejszej stawki VAT i wyższych kwot na fakturach!

Sławomir Stańczuk
Prezes Zarządu
Polish Business Club

Fundusze Europejskie – jakie to proste

PRZEDSIĘBIORCO – chcesz rozwijać swoją firmę przy wsparciu środków unijnych?ZGŁOŚ SIĘ NA BEZPŁATNE SZKOLENIA „Fundusze Europejskie – jakie to proste”

Certyfikat BDO nowym Partnerem Polish Business Club

Certyfikat BDO jest jedną z nielicznych firm specjalizujących się w kwestiach związanych z przetwarzaniem danych osobowych. Działalność nasza skupia się na przeprowadzaniu audytów, ocenie spełnienia wymogów ustawowych, wydawania certyfikatów, prowadzeniu konsultacji, wydawaniu opinii i prowadzeniu szkoleń z tego zakresu. Jesteśmy zespołem prawników i radców prawnych posiadających bogate doświadczenie i wiedzę w tej dziedzinie.

Dyskretny urok Twojej historii

Kobieta szła bardzo szybko. Jej nerwowe kroki odbijały się echem na pustej, mrocznej ulicy. Co chwila odwracała się za siebie, by dojrzeć twarz mężczyzny, który spokojnie za nią kroczył. Bezszelestnie stawiał długie kroki. Na twarz opadał mu ciemny kaptur, ale nawet z zamkniętymi oczami rozpoznałaby tę postać.