Kultura i biznes

Kolejne korzyści z członkostwa: stawiamy na zdrowie

Kolejne korzyści z członkostwa: stawiamy na zdrowie

Jak wiadomo - czas to pieniądz. Dla przedsiębiorców ma to ogromne znaczenie, a każda ich minuta jest na wagę złota. Po co tracić czas w kolejkach do publicznej służby zdrowia, kiedy można skorzystać z oferty, jaką ma dla Was Polish Business Club?

Dbałość o szczegóły w biznesie jest podstawą, tak samo jak zdrowie przedsiębiorcy jest bardzo ważnym elementem, który nie może być bagatelizowany. Właściciel firmy nie ma czasu chorować! Dlatego każdy przedsiębiorca powinien stale dbać o swoją formę i szczególną uwagę poświęcać zdrowej diecie, która stanowi fundament do prawidłowej pracy organizmu w każdych warunkach. Jak udowodniono w badaniach, przeprowadzonych przez Dom Badawczy Maison na zlecenie Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, blisko 80 proc. przedsiębiorców nie było w ubiegłym roku na zwolnieniu lekarskim.

Niestety, jak wiadomo, samo prowadzenie zdrowego trybu życia nie wystarczy. Praktycznie w każdej sytuacji jesteśmy narażeni na niebezpieczeństwo czy wypadek. Być może, często udaje nam się uniknąć sytuacji, które zagrażają naszemu życiu, lecz nie jesteśmy w stanie przewidzieć niczego. Nie zapominajmy zatem o ubezpieczeniu, przede wszystkim, swojego czasu, i o wyborze sprawdzonych specjalistów, którym bez cienia wątpliwości będziemy w stanie oddać nasze zdrowie pod opiekę.

Tak samo ważne dla zdrowego funkcjonowania naszego ciała są zarówno dieta, trening jak i opieka medyczna. Kondycja organizmu, od której uzależnione jest nasze samopoczucie, zdrowie psychiczne oraz efektywność pracy to kwestia, w którą warto zainwestować. Przedsiębiorcy szczególnie narażeni są na wiele chorób związanych z ich stałą pracą w stresie. Mowa tu nie tylko o popularnych już zawałach czy bezsenności, ale o braku koncentracji - chwili nieuwagi w momencie jazdy samochodem, na przejściu dla pieszych czy wyliczaniu pensji pracownikowi.

Polish Business Club, zgodnie ze swoją strategią, tworzy płaszczyznę, która w prosty i wygodny sposób ułatwia prowadzenie własnej działalności. Według nas każdy właściciel firmy powinien mieć dostęp do czterech filarów, które składają się na bezpieczny fundament jego działalności. Wspominając o filarach, mamy przede wszystkim na myśli zaplecze usługowe, bez którego żadne przedsiębiorstwo nie może istnieć: sprawdzony prawnik, zaufany księgowy, radca podatkowy, a także dobry lekarz.

Tak, od teraz członkowie z ramienia klubu mają możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia się w AXA - jednej z największych grup finansowych na świecie. Wieloletnie doświadczenie i stała obecność na międzynarodowych rynkach sprawiły, że zaufało im już ponad 100 milionów klientów w 57 krajach, w tym Polish Business Club.

Przedsiębiorco, czy tworząc plan i strategię swojej firmy wziąłeś pod uwagę fakt, że może Cię w którymś momencie zabraknąć? I co wtedy? Co z ludźmi, którzy dla Ciebie pracują? Co z Twoją rodziną i Twoją z firmą? Tak, ciężko jest odpowiedzieć na te pytania. Ale każdy musi brać pod uwagę najgorszy scenariusz, żeby uchronić osoby od niego zależne przed każdą ewentualnością.

Polish Business Club pracuje z najlepszymi. Od teraz w ramach członkostwa masz możliwość dostępu do sprawdzonych i kompetentnych specjalistów stabilnej i pewnej firmy na rynku nie tylko polskim, ale też światowym. AXA dopasuje ofertę opieki medycznej na miarę potrzeb Twoich oraz Twoich bliskich.

Nie czekaj! Nie odkładaj tej sprawy - to ważne, bo nie wiesz, czy i kiedy cokolwiek może się wydarzyć, a przecież nie masz czasu na marnowanie go w kolejkach publicznej służby zdrowia!

Za mało informacji? Zachęcamy do kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.