Kultura i biznes

Polska Marka - Odkryjmy ją razem

Polska Marka - Odkryjmy ją razem

Wszyscy jej szukamy, ale mało komu udało się odnaleźć polską markę o globalnej rozpoznawalności. W sytuacji zwiększającej się konkurencji zachodnich koncernów, ciężko jest odróżnić rodzime, polskie marki od firm z zachodnim kapitałem, które nie wspierają naszej gospodarki. Z rozwiązaniem tego problemu postanowiła zmierzyć się nowo powstająca inicjatywa pod nazwą Polska Marka.

Jest wiele inicjatyw podejmowanych przez środowiska biznesowe, które mają na celu promocje Polski jako kraju przyjaznego przedsiębiorcom. Są to bardzo słuszne inicjatywy, lecz mało która skupia się na konkretnym wsparciu promocji podmiotów działających na terenie kraju.

Ideą Polskiej Marki jest bezpośrednia współpraca z polskimi firmami poprzez dobieranie dla nich dedykowanych rozwiązań, które zwiększą ich sprzedaż oraz rozpoznawalność w oczach klientów wśród innych firm na rynku. W myśl powiedzenia “myśl lokalnie, działaj globalnie” chcemy zaprosić Was do wspólnego poszukiwania polskich firm o zasięgu globalnym. Serdecznie zapraszamy na stronę www.PolskaMarka.org, gdzie będą pojawiały się kolejne informacje o tej inicjatywie.