Kultura i biznes

Jak znaleźć swój styl? Zobacz metamorfozy Mam takich jak Ty

Jak znaleźć swój styl? Zobacz metamorfozy Mam takich jak Ty!

Być mamą, i czuć się piękną? Zobacz metamorfozy 10 mam! Finał wielkiej, społecznej akcji „Jestem Mamą, jestem piękna!”.

Mamy ogromną przyjemność przedstawić Raport podsumowujący akcję portalu Mamo Pracuj, a w nim sylwetki dziesięciu odważnych mam, które marzyły o zmianie swojego wizerunku. Każda z nich otrzymała, poza komentarzami Internautek, także profesjonalną poradę jednego z zaangażowanych stylistów, projektantów i wizażystów. Wszystkie porady i sugestie zostały wraz z propozycjami strojów, makijażu i fryzur, zebrane zostały w jednym raporcie. W ten sposób powstał świetny poradnik dla innych mam, które są gotowe na zmianę!

„Jestem Mamą, jestem piękna! - Hasło naszej akcji powinno być codziennym powitaniem dla każdej mamy stającej rano przed lustrem. Ale nie jest… Same doskonale wiemy, jak trudno znaleźć chwilę dla siebie, chwilę na relaks i zatroszczyć się o siebie. Dzieci zawsze stawiamy przed naszymi potrzebami. Bywa, że zapominając o sobie tracimy także wiarę w siebie, w swoją siłę, czasem w swoje piękno. Wtedy jeszcze trudniej podejmować nowe życiowe wyzwania. Jak podbijać świat, kiedy patrząc w lustro nie jesteśmy z siebie dumne? Dlatego właśnie zaprosiliśmy czytelniczki do wspólnej akcji – aby dodać mamom pewności siebie i na nowo pozwolić im zachwycić się swoim wizerunkiem - mówi Agnieszka Czmyr-Kaczanowska z portalu mamopracuj.pl, współorganizatorka akcji.

Mamy są piękne, ale czasem po prostu nie mają pomysłu na zmianę wyglądu lub sądzą, że jest to bardzo kosztowne. Celem tego raportu jest pokazanie, że pomysłu na zmianę może dostarczyć każda z nas: koleżanka, siostra znajomej, która ma wyczucie stylu czy nawet my same możemy skonsultować pomysły na swój wygląd na forach internetowych. Chodzi o to, żebyśmy zaczęły szukać - mówi Monika Sońta autorka bloga ZmianaPerspektywy.pl, współorganizatorka akcji.

Więcej o akcji „Jestem Mamą, jestem piękna!” na stronie mamopracuj.pl

Raport można bezpłatnie pobrać ze stron:

www.mamopracuj.pl/jak-znalezc-swoj-styl-zobacz-metamorfozy-mam-takich-jak-ty
www.jestemmamajestempiekna.pl