Patronaty

Kongres 60 Milionów

Szanowni Państwo,

Komitet Organizacyjny Kongresu 60 Milionów Globalnego Zjazdu Polonii ma zaszczyt zaprosić na kolejną edycję tego wydarzenia, która odbędzie się w dniach 30-31 sierpnia 2018 r. w G2A Arena, Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa.

Spotkanie listopadowe - Jak online dotrzeć bezpośrednio do klienta?

Kolejne wydarzenie Polish Business Club przed nami. Tym razem, we współpracy z firmą Marketplanet, przedstawione zostaną narzędzia, dzięki którym można w łatwy sposób powiększyć grono klientów. Spotkanie odbędzie się 25. listopada w warszawskim Businessman Institute. 

Restauracje w ciemności, niewidomi kelnerzy...

Serdecznie zapraszam Państwa do bycia pierwszymi gośćmi restauracji DIFFERENT - restauracji w ciemności, gdzie przewodnikami Państwa pracowników/klientów będą niewidomi kelnerzy.

Bezpłatne warsztaty – ladies edition

Marzysz o własnej firmie? Masz dość pracy w korporacji? Jesteś młodą mamą i szukasz pomysłu na siebie? Nie może Cię tam zabraknąć!

Warsztaty Biznes po Godzinach – ladies edition w Krakowie

Marzysz o własnej firmie? Masz dość pracy w korporacji? Jesteś młodą mamą i szukasz pomysłu na siebie? Nie może Cię tam zabraknąć!

Fundacja Twoja Inicjatywa! zaprasza wszystkie panie zainteresowane własnym biznesem na warsztaty z cyklu Biznes po Godzinach, które odbędą się 25.06. 2015 w Krakowie (Qubus Hotel Kraków ****, Nadwiślańska 6).