Patronaty

Warsaw Economic Hub 2014

Warsaw Economic Hub 2014

International New York Times, The Warsaw Voice i Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zapraszają Państwa do udziału w 7. edycji Warsaw Economic Hub. Konferencja odbędzie się 10 grudnia 2014 r.

Warsaw Economic Hub (WEH) to coroczne międzynarodowe spotkanie, poświęcone kluczowym zagadnieniom regionu CEE, Europy i świata, obserwowanym z perspektywy Polski, pełniącej rolę międzynarodowego interaktywnego centrum biznesowo-gospodarczego.

Zapraszamy Państwa do wspólnej dyskusji na temat ekonomicznej przyszłości Polski i regionu Europy Środkowo-Wschodniej, w gronie wybitnych ekonomistów, polityków i menedżerów.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ – www.7th-weh.conrego.pl
Rejestracja na Warsaw Economic Hub jest bezpłatna.

Temat przewodni tegorocznego spotkania to "Wyzwania dla Polski i Europy Środkowo-Wschodniej w obliczu zmieniającej się sytuacji międzynarodowej: rok 2015 i lata kolejne". Jak co roku, odbędą się dwie sesje plenarne skupiające się na zagadnieniach kluczowych z punktu widzenia gospodarki Polski i całego regionu. Pomiędzy sesjami plenarnymi odbywać się będą prezentacje i dyskusje panelowe, dotyczące bardziej szczegółowych zagadnień i konkretnych obszarów biznesowych.

Najważniejsze zagadnienia tegorocznej Konferencji:

  • Gospodarki Polski i regionu Europy Środkowo-Wschodniej wobec następstw kluczowych wydarzeń międzynarodowych
  • Czy Polska gospodarka potrafi optymalnie wykorzystać wsparcie funduszy z Unii Europejskiej
  • Atrakcyjność inwestycyjna polskich regionów
  • Agenda kluczowych zadań dla przedstawicieli Polski w strukturach Unii Europejskiej na najbliższe lata

Szczegółowe informacje oraz program konferencji dostępne na stronie www.warsaweconomichub.eu