Patronaty

Bądź przedsiębiorczy – w Radomiu

Bądź przedsiębiorczy – w Radomiu!

Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Twoja Inicjatywa! zaprasza na bezpłatne warsztaty Przedsiębiorcą być!

Fundacja Twoja Inicjatywa od dawna wspiera na szeroką skalę polskich przedsiębiorców - zarówno tych, którzy działają już na rynku i chcą się ciągle doszkalać, jak i tych, którzy dopiero myślą o stworzeniu własnego biznesu. Na licznych warsztatach, spotkaniach i konferencjach młodzi stażem biznesmeni zyskują cenną wiedzę przekazywaną w przystępny sposób przez doświadczonych ekspertów.

Tym razem Fundacja Twoja Inicjatywa! zaprasza mieszkańców Radomia i okolic na bezpłatne warsztaty pod hasłem Przedsiębiorcą być! Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Radomia Pan Radosław Witkowski.

Spotkanie, które odbędzie się 17. lutego w Urzędzie Miejskim w Radomiu w godz. 16.00- 19.00, skierowane jest do studentów, bezrobotnych, osób planujących otworzyć firmę, przedsiębiorców z sektora MŚP i innych zainteresowanych tematyką związaną z prowadzeniem własnego biznesu.

Uczestnicy szkolenia zyskają bezcenną wiedzę na temat m.in. procedur związanych z zakładaniem firmy, finansów i księgowości, poznają obowiązki przedsiębiorcy oraz źródła finansowania własnego biznesu.

Wiedza ta zostanie podana w przystępny dla każdego sposób przez doświadczonych ekspertów w tych dziedzinach. Uczestnicy mogą liczyć na pomoc w procesie rejestracji i zakładania działalności gospodarczej, czy doradztwo w doborze optymalnej formy opodatkowania, ale też w wielu innych, podstawowych zagadnieniach, które przyszłym przedsiębiorcom często spędzają sen z powiek.

Sama wiedza dla przedsiębiorcy to jeszcze nie wszystko. Dlatego uczestnicy szkolenia powinni też mieć świadomość, że to znakomita okazja do nawiązania ciekawych znajomości biznesowych, które w przyszłości mogą zaprocentować!

Warto również zaznaczyć, że szkolenie jest bezpłatne, a liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń wysłanych za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: www.twoja-inicjatywa.pl.


Zapraszamy!