Patronaty

Restauracje w ciemności, niewidomi kelnerzy...

Restauracje w ciemności, niewidomi kelnerzy...

Serdecznie zapraszam Państwa do bycia pierwszymi gośćmi restauracji DIFFERENT - restauracji w ciemności, gdzie przewodnikami Państwa pracowników/klientów będą niewidomi kelnerzy.

Do 16.08, na portalu crowdfundingowym www.wspieram.to/different czekają na Państwa pakiety voucherów. Kupując taki pakiet, zyskujecie Państwo pierwszeństwo skorzystania z usług restauracji DIFFERENT. Tym samym przyczyniacie się Państwo do, stworzenia ponad 12 miejsc pracy dla osób niewidomych. Stając się sponsorem otwarcia restauracji, zyskują Państwo także szereg korzyści promocyjnych trwających przez cały rok.

Co odróżnia restaurację DIFFERENT od pozostałych restauracji?

Nowa jakość, jaką niesie ze sobą połączenie dwóch elementów: ciemności i oddania się w ręce niewidomych przewodników po świecie kulinariów wywołuje efekt zaskoczenia
i zaciekawienia. Ciemność wyzwala tajemniczość i adrenalinę – tak przyprawione potrawy to dopiero gratka!
W naszej obrazkowej kulturze wyłączenie wzroku choć na chwilę jest nie lada wyzwaniem dla pozostałych zmysłów. Gościom towarzyszą emocje, będące dla nich często niespodzianką, a doznania są niezwykłe tak dla duszy jak i dla podniebienia.

To dlatego nasza restauracja będzie miejscem doskonałym na:

  • integracyjne spotkania firmowe,
  • ekskluzywne eventy okazjonalne,
  • nieszablonowe spotkania z klientami.

W naszym menu znajdą się dania kuchni europejskiej fusion z elementami kuchni molekularnej, uwzględniające potrzeby mięsożerców, wegetarian oraz wegan.

Więcej informacji w linkach poniżej:

DIFFERENT patroni