Patronaty

Spotkanie listopadowe - Jak online dotrzeć bezpośrednio do klienta?

Spotkanie listopadowe - Jak online dotrzeć bezpośrednio do klienta?

Kolejne wydarzenie Polish Business Club przed nami. Tym razem, we współpracy z firmą Marketplanet, przedstawione zostaną narzędzia, dzięki którym można w łatwy sposób powiększyć grono klientów. Spotkanie odbędzie się 25. listopada w warszawskim Businessman Institute. 

Uczestnicy spotkania dowiedzą się m.in. jak wykorzystać możliwości portali online dla firm do badania rynku i dotarciu do klienta? Jakie są trendy w zakupach polskich firm online? Jak atrakcyjnie zaprezentować swoją ofertę online przed potencjalnymi klientami? Jak poszerzyć możliwości swojego systemu CRM i efektywniej zarządzać sprzedażą?

banner3

Polish Business Club co miesiąc organizuje wydarzenia, które mają na celu promowanie przedsiębiorczości i nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. Najbliższe spotkanie odbędzie się  25. listopada w Businessman Institute (Trakt Lubelski 40A). Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.

Prelegentami będą:

b pomianowski 150x150Bartłomiej Pomianowski, Project Manager w firmie Marketplanet odpowiedzialny za rozwój biznesowy portalu OnePlace oraz współpracę z działami zakupów w celu optymalizacji ich procesów oraz łańcucha dostaw. Zdobył doświadczenie zarówno w projektach wdrożeniowych m.in. dla Poczty Polskiej, GPP, Tauron Polska Energia, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, banku Santander jak i  w projektach doradczych i szkoleniowych.

K.KrubaKarolina Kruba, Marketing Manager w firmie Marketplanet. Odpowiada za realizację strategii marketingowej w firmie. Zaangażowana w projekty promocji odpowiedzialnych zakupów w firmach. Realizuje projekty badawcze w obszarze wykorzystania rozwiązań informatycznych przez firmy w obszarze łańcucha dostaw.  

 

Specjaliści opowiedzą w swoim wystąpieniu o:

trendach na rynku zakupów internetowych w obszarze B2B,

prezentacji nowych możliwości dotarcia do klienta przy wykorzystaniu kanału online na przykładzie Marketplanet OnePlace,

sprawdzonych metodach na promowanie firmy i portfolio online,współpracy z działem zakupów - jak nie bać się przetargów największych firm w Polsce.

Agenda spotkania:

13:45 – Rejestracja na wydarzenie

14:00 – Rozpoczęcie wydarzenia

Przedstawienie idei, celów i kierunków rozwoju Polish Business Club

14:30 – Przedstawienie  uczestników spotkania (jedna minuta – jedna osoba)

15:00 – Krótka przerwa networkingowa

15:15 – Karolina Kruba i Bartłomiej Pomianowski - Jak online dotrzeć bezpośrednio do klienta?

16:15 – BusinessLunch & networking

17:00 – Zakończenie spotkania – rozmowy kuluarowe

Każdy uczestnik spotkania będzie miał możliwość prezentacji swojej firmy przed pozostałymi obecnymi, prowadzenia networkingu i wysłuchania prelekcji. Rejestracja uczestników jest możliwa pod tym adresem: Link. Opłata za uczestnictwo (uwzględniająca dwudaniowy posiłek) to 70 zł brutto (przy rejestracji do 17.11), 80 zł brutto (przy rejestracji do 24.11) lub 100 zł brutto (opłata na miejscu, w dniu wydarzenia). Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, nie tylko dla członków PLBC.

Zapraszamy do rejestracji i przybycia!