Patronaty

Pełna Moc Możliwości!

Pełna Moc Możliwości!

Weź udział w niecodziennym seminarium! 

Zapraszamy na inspirujące seminarium ze znanym mówcą i mentorem Jackiem Walkiewiczem, a także ze znanymi ze świata showbiznesu Marcinem Prokopem i Mateuszem Damięckim, oraz coatchami Markiem Skałą, Jerzym Zientkowskim, Ewą Foley i założycielem szkoły biznesu Kamilem Cebulskim!

Poznaj know-how wchodzenia na wyżyny biznesu i osiągania mistrzostwa samorozwoju!

 KIM JEST JACEK WALKIEWICZ?

Jacek WalkiewiczWedług uczestników szkoleń jest to charyzmatyczny i motywujący trener, mówca i mentor. Ceniony za szeroką wiedzę merytoryczną oraz inspirujący, ciekawy, energetyzujący, pełen humoru i narracyjny styl prowadzenia spotkań i szkoleń. 

Jacek jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce, a już od 1993 roku jest autorem szkoleń dla ponad 200 firm i korporacji, w których wzięło udział ponad 35000 słuchaczy. Wyklad na TEDxWSB "Pełna MOC możliwości" w ciągu tygodnia miał 85000 odsłon (aktualnie znacznie więcej). Występuje jako ekspert w prasie, telewizji i radiu. Wiedzę czerpie z własnych doświadczeń osobistych i zawodowych, z udziału w szkoleniach i konferencjach, oraz z podróży odbywanych w różne zakątki świata.

 Tylko do końca marca czeka na Was specjalna zniżka w pakiecie Promo za jedyne

209zł NETTOKOD RABATOWY OBNIŻAJĄCY CENĘ O 15%
TYLKO DLA POLISH BUSINESS CLUB: k0i1hdi86d 

Zarejestruj się

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przede wszystkim właścicieli firm, menadżerów oraz wszystkich tych, dla których biznes jest czymś więcej niż tylko twardą sprzedażą.
Warto przyjść, posłuchać i dzielić się swoimi przemyśleniami z innymi, dlatego na tym evencie nie zabraknie sesji networkingowej.