Patronaty

Wielki sukces niewielkim kosztem

Konferencja „Wielki sukces niewielkim kosztem” prof. Roberta Cialdini

Polish Business Club patronem kolejnego wydarzenia organizowanego przez 360 SMART BUSINESS CONSULTING!

Już 3 pażdziernika 2014 roku na hali EXPO XXI w Warszawie będzie miało miejsce wielkie wydarzenie, a mianowicie Konferencja prof. Roberta Cialdini „Wielki sukces niewielkim kosztem”

 Światową sławę przyniosło prof. Robertowi Cialdiniemu opisanie sześciu uniwersalnych reguł, pozwalających zrozumieć mechanizmy wpływu społecznego, czyli jak to się dzieje, że jedni ludzie tak łatwo mogą wpływać na decyzje innych. Od tamtego czasu na spotkaniach z ludźmi ze świata biznesu Profesor nieustająco był pytany o dwie kwestie: 

- kiedy używać tych reguł?
- i jak najlepiej, najskuteczniej ich używać?

W świecie przeładowanym informacjami, zadaniami, gdzie wszystko toczy się coraz szybciej i wymaga coraz większej sprawności, pytania te sprowadzają się do tego jakie najmniejsze, wymagające najmniejszych nakładów i najmniejszego wysiłku a gwarantujące największy efekt zmiany możemy wprowadzić w jakim – tym, a nie innym momencie – ich wprowadzenie ma największy sens.

W najnowszej książce („The small BIG”, publikowanej we wrześniu 2014) prof. Cialdini daje ponad 50 konkretnych odpowiedzi na te dwa pytania. Jego wystąpienie na konferencji ”Wielki sukces niewielkim kosztem" stanowi ich wybór dokonany przez Profesora pod kątem ich użyteczności dla ludzi zarządzający firmami, działami marketingu i sprzedaży. Będzie to pierwszy wykład Profesora w Polsce oparty na tej nowej wiedzy!

Co więcej... Uczestnicy spotkania będą również mieli okazję poznania jako pierwsi siódmej reguły wpływu społecznego będącej fragmentem kolejnej, pisanej aktualnie przez Profesora książki.

PROFESOR ROBERT CIALDINI jest światowej sławy naukowcem, aktualnie najczęściej cytowanym na świecie w dziedzinie wywierania wpływu i perswazji psychologiem społecznym. Jest zapraszany przez największe światowe firmy i organizacje, które zabiegają o jego wykłady dla swoich kadr menedżerskich. Wykładał m.in. dla: NATO, Departamentu Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych.

Pozostali prelegenci podczas konferencji:

PAWEŁ PROKOPCZUK - Ekspert z zakresu wykorzystania elementów scenicznych w prezentacjach, procesie perswazji oraz sprzedaży.

ADAM GNYCH - Psycholog Praktyk. Prezes Platformy Testów, oferującej rozwiązania HR dla biznesu. Praktyk sprzedaży, zarządzania, negocjacji, retoryki i erystyki oraz wywierania wpływu i perswazji.

JACEK MAMOT - Prezes Zarządu K2 Consulting, Dyrektor Procesów CRM. Ekspert w zakresie zarządzania ryzykiem projektów strategicznych.

DARIUSZ MILCZAREK - Zorientowany biznesowo trener, konsultant i coach zajmujący się doradztwem biznesowym. Specjalizuje się w szeroko rozumianym rozwoju sił sprzedażowych na poziomie strategicznym i operacyjnym.

W wydarzeniu weźmie udział ponad 500 uczestników. Wśród gości znajdą się przedstawiciele największych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, najbardziej liczących się i znanych firm z różnych sektorów gospodarki.

W szczególności Właściciele oraz Prezesi Firm, Członkowie Zarządów, Dyrektorzy HR, Marketingu i Sprzedaży, Pracownicy Działów HR oraz Sprzedaży, Trenerzy oraz osoby zainteresowane właściwym tematem efektywnej sprzedaży w biznesie.

 

Więcej informacji na stronie www.robertcialdini.evenea.pl

Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!

Dzięki Polish Business Club możesz uzyskać 10% rabat na udział w wydarzeniu!