Prawo i gospodarka

Twoja Inicjatywa już na stałe będzie wspierać działania Polish Business Clubu!

Twoja Inicjatywa! Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości to organizacja zajmująca się szerokim obszarem działań skierowanych do początkujących przedsiębiorców, jak również tych doświadczonych, prowadzących własną firmę już od jakiegoś czasu.

Platforma nCRM jest już w Polsce

Polish Business Club rekomenduje: nCRM zarządzenie relacjami zdefiniowane na nowo.

Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami jest kluczowym elementem dla każdego biznesu. W dzisiejszych czasach narzędzia, jakie oferują nam liczne portale społecznościowe, nie wystarczają. Klasycznym rozwiązaniem dla wielu z nas jest notes, gdzie przy nazwisku można sporządzić odpowiednie notatki bądź od ręki zmieniać dane teleadresowe. Co, jeśli dane często się zmieniają? Kreślisz i piszesz od nowa? Po co, kiedy wszystko automatycznie możemy mieć dzięki platformie nCRM?

Prawo działalności gospodarczej – korzystne zmiany dla przedsiębiorców

Przedsiębiorcy doczekali się nowego projektu ustawy: Prawo działalności gospodarczej. Ma ona pełnić funkcję gwaranta podstawowych praw właścicieli firm.

I'm king of the world!

I'm king of the world! Brzmi jak bajka? Niekoniecznie…

Zakładamy nasze firmy, bo wierzymy, że możemy dać rynkowi coś, czego nie dał nikt dotąd. Że jesteśmy niepowtarzalni, mamy wspaniałe pomysły, i że oczywiście na tym zarobimy.

Specjalny program doradztwa prawnego dla startupów

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu usługami prawniczymi nie tylko w Warszawie ale i w całym kraju,partnerzy Polish Business Club, czyli kancelaria prawna KM LEGAL ADVISING uruchamia specjalnie dla startupów możliwość skorzystania ze zdalnego doradztwa prawnego.

Ostatni gasi światło - ludzie obudźcie się

Pokolenie młodych ludzi nie widzi dla siebie miejsca w tym kraju! Plany na przyszłość? Emigracja! Czy to jedyna opcja?