Prawo i gospodarka

Platforma nCRM jest już w Polsce

Platforma nCRM jest już w Polsce! Budowanie relacji biznesowych nigdy nie było łatwiejsze!

Polish Business Club rekomenduje: nCRM zarządzenie relacjami zdefiniowane na nowo.

Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami jest kluczowym elementem dla każdego biznesu. W dzisiejszych czasach narzędzia, jakie oferują nam liczne portale społecznościowe, nie wystarczają. Klasycznym rozwiązaniem dla wielu z nas jest notes, gdzie przy nazwisku można sporządzić odpowiednie notatki bądź od ręki zmieniać dane teleadresowe. Co, jeśli dane często się zmieniają? Kreślisz i piszesz od nowa? Po co, kiedy wszystko automatycznie możemy mieć dzięki platformie nCRM?

Czym jest nCRM? Platformą, która integruje w inteligentny, wygodny i łatwy sposób, wszystkie Twoje kontakty, e-maile, sieci społecznościowe oraz inne typy aktywności, gdziekolwiek pracujesz.To łatwe w obsłudze narzędzie pozwala na stworzenie swojej bazy danych na miarę nawet najbardziej wymagających potrzeb biznesowych. W każdej chwili masz dostęp do zdefiniowanej przez siebie bazy, gdzie możesz notować, segregować, katalogować dodany kontakt lub nową informację o nim. Co więcej, nie musisz przeszukiwać portali społecznościowych w poszukiwaniu odnośnika. nCRM robi to automatycznie!

Wiesz doskonale, ile czasu wymaga pielęgnowanie kontaktów i pilnowanie spraw, które trzeba rozplanować na każdy dzień. Dzięki nCRM każdy może nauczyć się umiejętnie planować i dysponować czasem. Platforma ułatwia planowanie zadań do wykonania, które możesz przypisywać do konkretnych osób, a także delegować swoim współpracownikom. Dzięki temu, masz kontrolę nad ich wykonalnością, czasem i swoim biznesem.

Śledź… Wszystko!

Czy wiesz, do kogo się dzisiaj odezwać? I co powiedzieć kiedy to zrobisz? Z nCRM odpowiedź na oba te pytania brzmi: tak. Mając wszystko w jednym miejscu, możesz komunikować się z klientami w łatwy sposób. Zobacz sam:

  • Połączona skrzynka odbiorcza nCRM przekierowuje wszystkie sygnały i wiadomości w jedno miejsce.
  • Z systemem przypomnień "Stay in Touch" oraz gwiazdkami "Mark as Important ", będziesz zawsze wiedział, jak i kiedy skontaktować się z klientem.
  • Skonfiguruj i zapisz wyszukiwania - nigdy więcej Google Alerts!
  • nCRM powiadamia Cię o wydarzeniach takich jak urodziny lub zmiana pracy.
  • Zobacz, kto mówi o Tobie - zaangażuj się we właściwym czasie.
  • Dziel i oznaczaj swoje kontakty jak tylko chcesz!

Zoptymalizuj swój przepływ pracy. Kontaktuj się z klientam,i gdzie chcesz i kiedy chcesz. Z naszą platformą nCRM i widżetami takimi jak HootSuite, Gmail i Outlook, każdy dzień w pracy będzie udany.

Dzięki nCRM możesz:

  • Zarządzać zadaniami
  • Planować wydarzenia i organizować kalendarze
  • Ustawiać i dostawać przypomnienia
  • Wyszukiwać i nawiązywać kontakt z klientami poprzez sieci społecznościowe

nCRM jest prosty i intuicyjny - działając szybko i skutecznie, dostarcza odpowiednie dane kontaktowe dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz!

Wypróbuj za darmo! Więcej szczegółów na www.ncrm.pl