Prawo i gospodarka

Budujemy przestrzeń do prowadzenia Twojego biznesu!

Budujemy przestrzeń do prowadzenia Twojego biznesu!

Kancelaria prawna w Polish Business Club

Dlaczego?

Rynek prawniczy jest rynkiem bardzo specyficznym. Przedsiębiorcy często mają obawy przed powierzaniem osobom trzecim swoich poufnych danych. Poza tym wizyta u prawnika może wiele kosztować, a niekoniecznie nie może odnieść pożądany skutek.

Mimo wszystko, przedsiębiorcy w trosce o swój biznes powinni konsultować wiele spraw ze specjalistami w dziedzinie prawa. Nie każdy z nas jest w stanie poświęcić swój cenny czas na studiowanie kodeksów i szukania rozwiązania swoich problemów na własną rękę. W takim przypadku najlepiej udać się do zawodowca. I w tym miejscu rodzi się pytanie - gdzie go szukać?

Polish Business Club znalazł na to pytanie odpowiedź! W trosce o interesy członków naszego klubu dążymy do stworzenia przestrzeni do swobodnego prowadzenia biznesu. Rzeczą oczywistą jest, że właściciel każdej firmy potrzebuje odpowiednich osób do pomocy. Skuteczne i praktyczne rady z dziedziny prawa, księgowości i doradztwa podatkowego powinny być fundamentem każdej firmy chcącej się rozwijać!

Jak?

Teraz już nie musisz szukać, pytać i błądzić. Specjalnie dla Ciebie nawiązaliśmy współpracę z kancelarią KM LEGAL ADVISING, która przewidując atrakcyjne oferty na swoje usługi, obsługiwać będzie naszych członków pod kątem legalności i poprawności ich działań.

kmKM LEGAL ADVISING Ł. Kulicki, N. Młynarczyk Spółka Cywilna jest firmą prawniczą działającą na rynku Polskim. W zakres usług kancelarii wchodzą kompletne rozwiązania prawne, a dzięki otwartości i kreatywnemu podejściu do każdej z usług stawiają wysoko poprzeczkę dla konkurencji.

Ich dużym atutem jest doradztwo, jak z sukcesem wykorzystać pojawiające się możliwości biznesowe. Jak sami twierdzą: "Przedsiębiorcy potrzebują nowoczesnych rozwiązań i praktycznego wsparcia w sprawach, które na co dzień towarzyszą ich działalności. Doradzając, ściśle współpracujemy z Klientem, dążąc do zrozumienia specyfiki jego działalności, otaczających go uwarunkowań biznesowych i historycznych tak, aby stworzyć usługę uszytą na miarę jego oczekiwań. Dzięki temu, dbając o bezpieczeństwo prawne i ekonomiczne, proponujemy i wdrażamy rozwiązania dopasowane do potrzeb Klienta, a zarazem skuteczne i efektywne."

Co zyskujesz?

Od dziś wstępując do Klubu, będziesz mógł korzystać z usług prawnych najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Kancelaria KM LEGAL ADVISING przygotowała dla członków Polish Business Club ofertę specjalną. Dodatkowym atutem jest fakt, iż firma członkowska korzystająca z porad prawnych będzie obsługiwana kompleksowo, a rozliczana w oparciu o ilość przepracowanych godzin, niezbędnych do rozwiązania problemu dopiero po zapoznaniu się prawnika ze sprawą!

Interesująca oferta? Koniecznie skontaktuj się z nami! 

To nie koniec!

Nie kończymy rozbudowywania sieci na jednej kanelarii. Mając na uwadze duże zapotrzebowanie na skuteczną i pewną obsługę prawną dla wielu firm chcemy zaprosić inne kancelarie, którym zależy na rozbudowywaniu usług prawnych w swoim regionie.

Dlatego jeżeli uważasz, że Twoja kancelaria będzie w stanie podołać zadaniu i obsługiwać firmy członkowskie Polish Business Club promując tym samym ideę wpółpracy i rozbudowując ideę bezpiecznej platformy dla sfery biznesu w regionie zgłoś się do nas!

Czekamy na Ciebie!

 Ofera KM dla członków i sympatyków klubu