Prawo i gospodarka

Specjalny program doradztwa prawnego dla startupów

Specjalny program doradztwa prawnego przeznaczonego dla startupów!

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu usługami prawniczymi nie tylko w Warszawie ale i w całym kraju,partnerzy Polish Business Club, czyli kancelaria prawna KM LEGAL ADVISING uruchamia specjalnie dla startupów możliwość skorzystania ze zdalnego doradztwa prawnego.

KM LEGAL ADVISING Ł. Kulicki, N. Młynarczyk Spółka Cywilna to warszawska firma prawnicza, której wspólnikami są młodzi prawnicy z bogatym doświadczeniem zawodowym zdobytym w administracji publicznej, wiodących polskich kancelariach prawniczych oraz działach prawnych międzynarodowych korporacji.

KM LEGAL ADVISING świadczy usługi zarówno dla dużych, małych i mikro przedsiębiorców, ale naszą specjalnością jest obsługa firm na wczesnym etapie rozwoju (seed, start-up, early growth). Wiemy, że pomoc prawna na tym etapie jest równie ważna co pomoc w zdobyciu finansowania czy pomoc w przygotowaniu modelu biznesowego.

Interesanci dzięki darmowej wycenie w szybki sposób mogą zasięgnąć rady specjalistów. Wystarczy za pośrednictwem strony startuplegalaid.com zadać pytanie wypełniając formularz kontaktowy, a w ciągu 24godzin zostaje wysłana wycena wraz z czasem realizacji.

To bardzo dobra inicjatywa dla każdego, kto zaczyna swoją przygodę w biznesie i potrzebuje wsparcia sprawdzonych i rzetelnych specjalistów, bo pytań jest wiele, więc żeby uniknąć błędów warto konsultować każdą wątpliwość!

Więcej informacji na stronie www.startuplegalaid.com