Relacje ze spotkań

Finanse przedsiębiorstwa rodzinnego

Zapraszamy na konferencję „Finanse przedsiębiorstwa rodzinnego. Dywersyfikacja źródeł finansowania w kontekście pozyskiwania środków na innowacje w perspektywie 2014-2020”, która odbędzie się w dniu 2 czerwca br.w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego, przy ul. Miodowej 14.

Relacja z konferencji 12 kroków do sukcesu w Gdańsku

Konferencja w Gdańsku "12 kroków do sukcesu" na której prelegentem był Sławomir Stańczuk. Prezes Polish Business Club 21 kwietnia w Warszawie wygłosił przemówienie. Było to pierwsze spotkanie z ostatniego modułu konferencji 12 KROKÓW do SUKCESU, dotyczącego SPRZEDAŻY.

Konkurs dla przedsiębiorców

Masz wiele dobrych pomysłów na rozwój firmy, ale brakuje Ci środków? Wyjątkowy konkurs dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą, z pomysłem i potencjałem na dalszy rozwój swojej firmy. Konkurs jest dla uczestników nie tylko szansą na wygranie atrakcyjnych nagród ale również okazją do ogólnopolskiej promocji swojego biznesu!

Konferencja Strefa zmian

Pierwsza edycja konferencji z cyklu "Strefa Zmian" zorganizowana przez Laboratorium Zmieniacza odbyła się 19 marca 2016 roku w Warszawie, na której prelegentem był Sławomir Stańczuk - Prezes Polish Business Club. Blisko 90 uczestników uczestniczyło w prelekcjach podzielonych na trzy strefy tematyczne: Strefę Etat, Strefę Własny Biznes i Strefę Inspiracje.

Self Made Image

16 lutego 2016 r. odbyło się szkolenie wizerunkowe - Self Made Image, czyli jak budować samodzielnie przekonujący i skuteczny wizerunek prowadzone głównie przez Piotra Tymochowicza. Zorganizowane przez Platformę Produktów i Usług przy współpracy z Polish Business Club.

Warszawa - konferencja 12 kroków do sukcesu

Konferencja w Warszawie "12 kroków do sukcesu" na której prelegentem był Sławomir Stańczuk. Prezes Polish Business Club 21 kwietnia w Warszawie wygłosił przemówienie. Było to pierwsze spotkanie z ostatniego modułu konferencji 12 KROKÓW do SUKCESU, dotyczącego SPRZEDAŻY.