Relacje ze spotkań

Polka potrafi… - zainspirować

Polka potrafi… - zainspirować!

Wczorajsze spotkanie otwarte Polish Business Club we współpracy z Humańska 8 Sp. z o. o. w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zgromadziło wielu gości.

Zainteresowanie tym wydarzeniem przerosło nasze oczekiwania! Bilety skończyły się już w pierwszym tygodniu kampanii! Została uruchomiona lista rezerwowa, która każdego dnia zapełniała się o kolejne nazwiska! Bardzo cieszy nas fakt, że Polish Business Club staje się coraz bardziej popularnym klubem biznesowym nie tylko w Warszawie, ale i w innych miastach naszego kraju!

Uczestnicy spotkania mieli możliwość poznać niesamowicie inspirującą osobę jaką jest Magda Bębenek - podróżniczkę i autorkę serii książek Polka potrafi! Jej prelekcja była niezwykle ciekawa i wzbudzająca wiele emocji wśród audytorium. Były łzy wzruszenia, wiele pytań i przemyśleń. Nie boję się użyć nawet słowa, że KAŻDY z obecnych na sali w skupieniu analizował swoje podejście do biznesowego stylu życia jaki prezentowała wyznawczyni kierowania się nie do końca rozumem, bo sercem przede wszystkim.

Magda podkreślała, że najważniejsi “w tym wszystkim” jesteśmy my sami. To od nas zależy kim będziemy, jacy będziemy, co będziemy robić i w jaki sposób będziemy zarabiać pieniądze. Każdy ma swoją drabinę i każdy decyduje pod którą ścianą chce ją postawić, aby móc z łatwością wspinać się w osiąganiu swojego celu - szczęścia.

Warto spełniać swoje marzenia i bez zbędnej analizy, która zwykle zatrzymuje nasze działania robić to, co się chce! Kiedy? Jest przecież siedem dni tygodnia - “kiedyś” do nich nie należy!

Już niedługo kolejne spotkanie Polish Business Club - zapisz się do naszego Newslettera - będziem informować Cię na bieżąco o planowanych wydarzeniach i nie tylko!